×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید کک نفتی

سفارش کک نفتی به عنوان یک محصول صادراتی، نیاز به مهارت و داشتن دانش کافی در این زمینه دارد. اگر محصول داخلی نیز خریداری شود باید به نوع، کیفیت و درجه‌‌ی آن توجه شود تا مناسب با نیاز و خواسته‌‌ی شما باشد. برای خرید کک نفتی این محصول، هزینه‌‌ی بسیاری صرف می‌‌شود، در صورتی که خرید با موفقیت انجام نشود، باعث هدر رفتن سرمایه و زمان مفید می‌‌شود. به همین دلیل بهتر است  درصورت نداشتن اطلعات کافی در این زمینه از افراد متخصص راهنمایی بگیرید .
 

قیمت کک نفتی

کک نفتی به صورت آزمایشگاهی و صنعتی موجود است. قیمت کک نفتی به دلیل اینکه محصول نفتی است رابطه‌‌ی مستقیمی با قیمت روزانه‌‌ی جهانی نفت دارد. با افزایش قیمت نفت، قیمت کک نفتی نیز بالا می‌‌رود. هم‌‌چنین  کک نفتی می‌‌تواند یک محصول وارداتی باشد. به همین دلیل قیمت ارز نیز بر قیمت آن تاثیر‌‌گذار است. اگر هم به صورت داخلی تولید شود، هزینه‌‌ی تولید، مواد اولیه، و فر‌‌آیند تولید روی قیمت تمام شده‌‌ی آن تاثیر دارد. درصورتی که برای قیمت کک صنعتی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

کک نفتی چیست؟

کک نفتی یا (Petroleum Coke) همان‌‌طور که از اسمش هم مشخص است یک محصول نفتی است. ماده‌‌ی اصلی تشکیل دهنده‌‌ی کک نفتی کربن است و یکی از محصولات فرعی پالایش نفت خام است. علاوه بر کربن، کک نفتی دارای موادی چون نیکل، گوگل و انادیوم است. در این متن سعی شده که شما را با موارد موثر بر تعیین قیمت کک نفتی و همچنین نکاتی که باید در خرید کک نفتی رعایت شود آشنا کنیم . در دنیا کشور چین بالاترین درصد تولید کک نفتی را دارد. نحوه‌‌ی تولید کک به این صورت است که از ته مانده‌‌های سنگین نفتی طی فر‌‌آیند‌‌هایی‌‌ شامل تجزیه حرارتی، پلیمر‌‌یز‌‌اسیون  و کندانسیون  مواد به گاز، مایع و جامد با درصدی از کربن  تبدیل می‌‌شوند. این ماده محصول نهایی نیست و به آن کک سبز می‌‌گویند. بعد از تکلیس شدن، کک نفتی به‌‌دست می‌‌آید. کک نفتی در دمای محیط به صورت جامد است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 
 

کک نفتی وارداتی

شرح محصول قیمت فروشنده
پیچ کک 20,000 تومان شرکت ویوا پترو آسیا سفارش محصول
کک نفتی 0 تومان قلیزاده سفارش محصول

فروشگاه ها