×

فروشگاه ها ارتباط با ما

گرافیت خشک

با رونق چرخه تولید و استفاده از تکنولوژی روز دنیا، تولیدات مواد معدنی از جمله گرافیت خشک سیر صعودی به خود گرفته و از این رو نیاز بازار به خوبی پاسخ داده می‌شود. با وجودعدم کمبود بازار نسبت به تولید گرافیت خشک، خریداران می‌توانند در هر زمان و به هر مقدار که تمایل داشته باشند برای خرید گرافیت خشک اقدام کرده و به فروشگاه‌های اینترنتی مربوط به آن مراجعه کنند.
 

قیمت گرافیت خشک

واحدها و مجموعه‌های تولیدکننده گرافیت در کشور به قدری گسترش پیدا کرده‌اند که خوشبختانه می‌توان گفت تا حد زیادی بازار تولید مواد معدنی اشباع شده است. گرافیت خشک یکی از پرمصرف‌ترین و ارزشمندترین مواد معدنی است که صنعتگران روزانه به صورت انبوه از انواع آن سفارش می‌دهند و در تولیدات خود بیشترین استفاده را می‌کنند. قیمت گرافیت خشک بسته به اینکه دقیقا در چه سطحی از خلوص قرار گرفته باشد، متفاوت است. البته فروشندگان معتبر در تلاش هستند تا رنج قیمت ثابتی را به مشتریان دائمی خود ارائه کنند. با این وجود، به دلیل افزایش هزینه‌های تولید، گاه این امکان وجود دارد که قیمت گرافیت خشک متاثر از این عوامل نوساناتی داشته باشد. 
 

گرافیت خشک چیست ؟

یکی از مواد معدنی بومی در صنعت که به صورت طبیعی وجود دارد و آن را نوعی کربن به شمار می‌آورند، گرافیت خشک است. برای گرافیت خشک می‌توانیم ویژگی‌های بسیار مهمی را عنوان کنیم که به واسطه همین مشخصات می‌توان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد. در ادامه به چند نمونه از ویژگی‌های بارز گرافیت خشک اشاره می‌کنیم. گرافیت طبیعتی بسیار نرم دارد، آنچنان که با وارد کردن فشار اندکی به آن، دچار شکستگی و شکاف می‌شود. در عین حال مقاومت بسیار خوبی در برابر گرما و حرارت از خود نشان می‌دهد. تقریبا کم وزن و سبک است و در تماس با هر ماده‌ای بی‌اثر و خنثی عمل می‌کند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.

 

فروشگاه ها