×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید کک صنعتی

یکی از عوامل مؤثر در خرید کک، آگاهی‌داشتن درباره خصوصیات و کیفیت کک است. اگر به هنگام خرید کک صنعتی، بر کاربرد هر کدام از مواد اطلاعات کافی داشته باشیم، مشکلی در تهیه وجود نخواهد داشت. از طرف دیگر بی‌دقتی در انتخاب و خرید محصول بی‌کیفیت، بازده کاری را پایین می‌آورد. خرید کک به منظور تامین سوخت برای انرژی انجام می‌شود. این ماده معدنی از نظر دارا بودن کربن در ترکیبات خود  بسیار غنی بوده و نسبت به زغال سنگ دارای ناخالصی های کمتری است. همین امر باعث شده که حجم عظیمی از خرید کک در بازار روانه کاراخانه های ذوب و متالوژی شود. از آن‌جا که کک در چند نوع تولبد و روانه نبازار می شوند باید به درصد کربن موجود در آن توجه شود. به طور مثال هنگامی که کاهش آلوگی حاصل از سوختن اهمیت بالایی داشته باشد از سمی کک به جای دیگر انواع کک صنعتی استفاده خواهد شد.
 

قیمت کک (Coke)

 قیمت کک به این بستگی دارد که چه خلوص از این محصول را برای استفاده خریداری کنیم. محصولات شرکت‌های مرتبط هم به صورت وارداتی از کشورهای دیگر است و هم به صورت داخلی تهیه می‌شود و با توجه به کیفیت آن‌ها،دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. آشکار است که هرچه میزان کیفیت بالاتر باشد قیمت کک صنعتی نیز افزایش می‌یابد
 

کک چیست؟

کک ماده جامد کربن‌دار است که از زغال‌های بیتومین کم‌خاکستر و کم‌گوگرد و بر اثر فشار و حرارت بالایی با تقطیر آهسته زغال‌سنگ ایجاد می‌شود. کک دارای کربن بسیار بالا و ناخالصی‌های اندک است که به عنوان سوخت استفاده می‌شود. ککی که از زغال‌سنگ به وجود می‌آید به رنگ خاکستری است. کک به صورت طبیعی هم یافت می‌شود ولی بیشتر از کک که توسط انسان از زغال‌سنگ تهیه می‌شود، در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. برای تولید کک متالوژی، زغال‌های مخصوصی به کار می‌روند و خواص زغال‌سنگ نشان‌دهنده خواص کک تولید شده است. مواد غیرآلی زغال‌سنگ، استریل نام دارد و در کک به شکل خاکستر است. خاکستری که در کک وجود دارد موجب افزایش مصرف کک و سنگ‌ آهک در کوره بلند می‌شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.

 

کک صنعتی وارداتی

شرح محصول قیمت فروشنده
پیچ کک 20,000 تومان شرکت ویوا پترو آسیا سفارش محصول
کک نفتی 0 تومان قلیزاده سفارش محصول

کک صنعتی داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
کک متالورژی 5,000 تومان پاریزفن گهر سفارش محصول

کک صنعتی وارداتی

شرح محصول قیمت فروشنده
کک با دانه بندی 0-5 1,500 تومان کک محمدی سفارش محصول

کک صنعتی پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان

شرح محصول قیمت فروشنده
کک متالوژی کربن 70 8,500 تومان ​پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان سفارش محصول
کک متالوژی کربن 80 10,500 تومان ​پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان سفارش محصول
کک متالوژی کربن 70% 8,500 تومان تجارتگرام سفارش محصول
کک متالورژی 51,000 تومان تجارتگرام سفارش محصول
کک متالوژی زرند 80 % کربن 7,850 تومان ​پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان سفارش محصول

فروشگاه ها