×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید کنسانتره

یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان خرید کنسانتره به آن توجه کرد خلوص و عیار آن است. همانطور که گفتیم کنسانتره صنعتی از سنگ معدن استخراج شده بدست می‌آید. با توجه به انواع گوناگون سنگ معدنی پس تعداد کنسانتره ها نیز افزایش خواهند داشت. باید بدانید که چه نوعی از کسانتره را برای کار خود نیاز دارید. چون در ابتدا ذکر کردیم تنوع در این محصول بسیار بالاست و هرکدام کارایی خاص خود را دارند خرید کنسانتره یک کار تخصصی است که نیاز به علم و تجربه بالای است افرادی که این مهارت را دارد بدون در زمان خرید بدون مشکل خواهند بود. اما اگر شما جز آن دسته از افراد هستین که دانش کافی در این زمینه را ندارید حتما با کسانی که در این زمینه تجربه کافی را دارند مشورت کنید. خرید این دسته از محصولات بدون داشتن آگاهی های لازم منجر به از دست رفتن سرمایه و یا پایین آمدن راندمان کاری شما خواهد شد.
 

قیمت کنسانتره

مهم ترین عاملی که در نرخ کسنانتره نقش دارند کیفیت و نوع آن است. هرچه عیار ان بالا تر بوده و کیفیت بالا تر باشد طبیعی است که قیمت کنسانتره بالاتر خواهد بود. این مواد چون جز محصولات صنعتی و معدنی حساب می‌شوند تاثیر پذیر نرخ ارز هستند در نتیجه قیمت کنسانتره هم دست خوش تغییرات نرخ ارز خواهد بود و در ادامه به برخی دیگر از این عوامل اشاهر خواهد شد:

  • هزینه ایی که برای تولید آن استفاده می‌شود ماننده مزد کارگران، مهندسان و ماشین آلان مورد استفاده
  • نرخ جهانی محصول
  • میزان عرضه و تقاظا
  • هزینه انرژی مصرف شده برای استخراج وتولید

در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.

کنسانتره فولاد یزد

شرح محصول قیمت فروشنده
کنسانتره فولاد 2,800 تومان تجارتگرام سفارش محصول
کنسانتره 2,000,000 تومان انبار کنسانتره اشرفی سفارش محصول

فروشگاه ها