×

فروشگاه ها ارتباط با ما

درباره تجارتگرام


رسالت اصلی تجارتـگرام کمک به فعالان تجاری و صنعتی در راستای گسترش فروش در بازارهای داخلی و بین‌المللی است؛ از این رو تجارتـگرام سعی دارد تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، روش‌های نوین تجارت را در اختیار فعالان حوزه‌های مختلف صنعتی بگذارد.

ماموریت ما

تجارتـگرام به‌عنوان اولین وب‌سایت تخصصی B2B شرایطی را فراهم آورده است تا فعالان تجاری و صنعتی با ایجاد فروشگاه آنلاین خود و بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی یا نیاز به دفتر و مارکت فیزیکی، اقدام به خرید و فروش کالاهای خود کنند. پس با ثبت نام در وب‌سایت تجارتـگرام، جهانی شدن را تجربه کنید.

اولین وبسایت فروش بی‌واسطه

برآنیم و به آن می‌بالیم که صنعتگران و تامین‌کنندگان داخلی و خارجی می‌توانند، محصولات خود را بدون هیچ‌گونه هزینه زمانی و مالی ناشی از تبلیغات و بازاریابی، در وب‌سایت تجارتـگرام به فروش رسانند. تیم متخصص و مجرب بازاریابی ما در این راه پابه‌پای شما خواهد بود.
 

خریداران

خریداران محصولات صنعتی، مواد اولیه و صنعتگران می‌توانند تنها با چند کلیک در وب‌سایت، کم‌ترین قیمت‌ها و بهترین تامین‌کنندگان کالاهای خود را مشاهده و از طریق این درگاه اقدام به خرید نمایند. امید می‌رود تا با استفاده از امکانات وب‌سایت تجارتـگرام، گام‌های موثری در راستای بهبود مدیریت زنجیره تامین شما برداریم.