تجارتگرام

رسالت اصلی تجارتگرام، کمک به فعالان تجاری و صنعتی در راستای گسترش فروش در بازارهای داخلی و بین‌المللی است. به همین دلیل، تجارتگرام سعی می‌کند با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، روش‌های نوین تجارت را در اختیار فعالان حوزه‌های مختلف صنعتی قرار دهد.

ماموریت ما

تجارتـگرام به‌عنوان اولین وب‌سایت تخصصی B2B، شرایطی را فراهم آورده است تا فعالان تجاری و صنعتی با ایجاد فروشگاه آنلاین خود و بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی یا نیاز به دفتر و مارکت فیزیکی، اقدام به خرید و فروش کالاهای خود کنند. با ثبت نام در وب‌سایت تجارتـگرام، تجربه خرید آنلاین محصولات صنعتی را تجربه کنید و جهانی شوید.

اولین وبسایت فروش بی‌واسطه

با افتخار و با اعتماد به نفس، تجارتـگرام به عنوان اولین وبسایت فروش بی‌واسطه، برآن است تا صنعتگران و تامین‌کنندگان داخلی و خارجی، بدون هیچ‌گونه هزینه زمانی و مالی ناشی از تبلیغات و بازاریابی، محصولات خود را در وب‌سایت تجارتـگرام به فروش برسانند. تیم مجرب و متخصص بازاریابی ما، همواره پشتیبان شما خواهد بود.

خریداران

خریداران محصولات صنعتی، مواد اولیه و صنعتگران می‌توانند تنها با چند کلیک در وب‌سایت، کم‌ترین قیمت‌ها و بهترین تامین‌کنندگان کالاهای خود را مشاهده و از طریق این درگاه اقدام به خرید نمایند. امیدواریم با استفاده از امکانات وب‌سایت تجارتـگرام، گام‌های موثری در راستای بهبود مدیریت زنجیره تامین شما برداریم و بهترین تجربه خرید آنلاین محصولات صنعتی را برایتان فراهم کنیم. 

021-22791943