کارخانه پروفیل صنعت ماهان

در حال حاضر صنعت ساختمان‌سازی یکی از مواردی است که دستخوش پیشرفت روز افزونی شده و طبیعتا مواد و صنایع مورد استفاده در آن نیز از پیشرفته‌ترین محصولات خواهد بود. در این راستا، کارخانجات زیادی در زمینه تولید لوازم مورد نیاز ساختمان‌سازی در سطح کشور فعالیت دارند. یکی از این کارخانجات، کارخانه پروفیل صنعت ماهان است. این کمپانی در زمینه تولید پروفیل‌های ناودانی، نبشی، تیرآهن، ریل‌های صنعتی استاندارد و … فعالیت دارد. در این مقاله همراه ما باشید تا با کارخانه پروفیل صنعت ماهان بیش‌تر آشنا شوید. 

 

معرفی کارخانه پروفیل صنعت ماهان

کمپانی پروفیل صنعت ماهان در سال ۱۳۸۹ تاسیس و شروع به فعالیت کرده است. محصولات تولید شده در این کمپانی شامل لوله و پروفیل نبشی و ناودانی، ریل‌های صنعتی استاندارد و تیرآهن هستند. این کارخانه که در تهران قرار گرفته، در زمینه تولید ناودانی نمره ۸ الی ۱۸ با روش نورد گرم و نبشی نمره ۳ الی ۸ با روش نورد گرم بسیار شناخته شده است. محصولات این شرکت با آرم « pmc » تولید و عرضه می‌شوند. بنابراین برای اطمینان از خرید محصولات این کمپانی، هنگام خرید حتما به آرم مذکور دقت کنید.

 

محصولات کارخانه پروفیل صنعت ماهان

کمپانی پروفیل صنعت ماهان در زمینه تولید پروفیل و تیرآهن، نبشی، ناودانی و … فعالیت دارد. لیست دقیق محصولات تولیدی این کارخانه عبارتند از:

  • تیرآهن ۱۴، دوازده متری ( سبک و سنگین استاندارد )
  • نبشی ۸، شش متری درجه دو ( سبک استاندارد )
  • ناودانی ۱۰، شش متری درجه دو ( سبک استاندارد )
  • تیرآهن ناودانی و نبشی ( نرمال )

 

تیرآهن پروفیل صنعت ماهان

تولیدات تیرآهن این کمپانی عموما تیرآهن معمولی هستند. این تیرآهن‌ها براساس استاندارد IPE  تولید و به بازار عرضه می‌شوند. این نوع تیرآهن‌ها در ساختمان‌سازی و سازه‌های فلزی کاربرد دارند. تیرآهن‌های معمولی به شکل حرف ( I ) هستند و در دو انتهای آن‌ها، باله‌هایی با اندازه یکسان و عمود بر بدنه اصلی تیرآهن وجود دارد. تیرآهن‌های معمولی با نام تیرآهن بال نیم پهن موازی نیز شناخته می‌شوند. 

 

ناودانی پروفیل صنعت ماهان

یکی دیگر از ابزار‌هایی که در صنعت ساختمان‌سازی به کار می‌رود، ناودانی است. ناودانی دارای مقطع ( U ) شکل است که دو نوع بال شیب‌دار و بال موازی دارد. ارتفاع استاندارد ناودانی ۳ الی ۴۰ سانتی‌متر و طول آن ۰.۳ الی ۱۲ متر است و در دو وزن سبک و سنگین تولید و عرضه می‌شوند. ناودانی‌های تولید شده در کارخانه پروفیل صنعت ماهان از نوع سبک بوده و وزن کم‌تری نسبت به مقدار استاندارد دارند. 

 

نبشی پروفیل صنعت ماهان

یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که در ساختمان‌سازی کاربرد دارد، نبشی است. این محصول با مقطع ( L ) شکل در دو نوع بال مساوی و بال نامساوی تولید می‌شود. برای اتصال پل به ستون، ساخت چهارچوب مورد استفاده در در‌ب‌های بزرگ فلزی و … از نبشی استفاده می‌شود. نبشی‌‌های تولید شده در کارخانه پروفیل صنعت ماهان دارای ضخامت ۳ تا ۸ میلی‌متر هستند که با روش نورد گرم تولید و به بازار عرضه می‌شوند. نام عمومی این محصولات، پروفیل‌های نورد گرم فابریک است که در کارخانه پروفیل صنعت ماهان تولید شده و در ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. 

 

اهداف کارخانه پروفیل صنعت ماهان

کمپانی پروفیل صنعت ماهان یکی از تولید کنندگان مطرح ابزار آلات مورد استفاده در صنعت ساختمان‌سازی در کشور است. این شرکت با هدف تولید و عرضه محصولات با کیفیت فلزی در جهت افزایش تولید ملی و جلب رضایت مشتری، گامی بلند برداشته است. از آنجایی که ساختمان‌سازی نیازمند به کارگیری ابزار آلات مرغوب است، این شرکت با تولید محصولات با کیفیت متناسب با استانداردهای جهانی، توانسته نظر مشتریان گرامی را به خود جلب کند. به‌گونه‌ای که مشتریان کارخانه پروفیل صنعت ماهان با اطمینان خاطر اقدام به خرید محصولات این شرکت می‌کنند. 

کمپانی پروفیل صنعت ماهان در جهت عرضه محصولات تولیدی با نام اختصاصی خود و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو از نام این شرکت، اقدام به ارائه محصولات با نام اختصاصی خود کرده است. بنابراین شما مشتریان گرامی اگر قصد خرید تولیدات کمپانی پروفیل صنعت ماهان را دارید، حتما به برند psm  مندرج بر روی محصولات دقت فرمایید.

 

راه‌های ارتباطی با کارخانه پروفیل صنعت ماهان

شرکت پروفیل ماهان یکی از شرکت‌های واقع در شهرک صنعتی جنت آباد و شناخته شده در سطح کشور است که در جهت تولید مقاطع فولادی ساده کربنی و کم آلیاژ از جمله تیرآهن، نبشی و ناودانی آغاز به کار کرده و با سابقه بیش از یک دهه به فعالیت خود ادامه می‌دهد. در ادامه به راه‌های ارتباطی کارخانه پروفیل صنعت ماهان اشاره می‌کنیم.

 

آدرس کارخانه: تهران، جاده خاوران بعد از پلیس راه شریف آباد، شهرک صنعتی جنت آباد، بلوار توسکا، نبش میدان بنفشه 

آدرس دفتر فروش مرکزی: تهران، خیابان باقرخان غربی، خیابان فرزین شمالی

 

برای ارتباط مستقیم و سفارش محصول با شماره های  02122791943 و 02126249155 و یا با واتساپ و تلگرام 09129448453 در ارتباط باشید.

امتیازدهی به این مقاله

دیدگاه خود را بنویسید

لطفا شماره وارد کنید
021-22791943