×

فروشگاه ها ارتباط با ما

مناقصه

تجربه مناقصه در تجارتگرام برای خریداران محصولات مختلف، یک ارتباط مستقیم و بدون دخالت خواهد بود. دریافت اطلاعات و تماس فروشندگان با خریداران از طریق سامانه مناقصه سبب خواهد شد تا در کمترین زمان ممکن و با بیشترین بازدید ممکن، خریدی متناسب با نیاز خود انجام دهید. وظیفه تجارتگرام، برقراری ارتباط بین فروشنده و خریدار و اطلاع رسانی هوشمند در این زمینه است.


استعلام

سامانه هوشمند استعلام تجارتگرام جهت رفع اصلی ترین دغدغه خریداران و مدیران مجموعه ها فراهم شده است. این سامانه سبب خواهد شد تا شرکت ها و افراد، کالاهای مورد نیاز خود را تامین و یا جهت جمع آوری اطلاعاتی مانند بهترین قیمت، بالاترین کیفیت، زمان تحویل و هزینه حمل و نقل، اطلاعات کاربردی را دریافت کنند. سامانه استعلام تجارتگرام کاملاً هوشمند و بدون دخالت هیچ گونه فرد خارجی و بدون امکان دستکاری طراحی و تنظیم شده است. همچنین این امکان فراهم است تا پاسخ دهندگان به استعلام، در یک فضای کاملا رقابتی و سالم به فعالیت بپردازند.


مزایده

در سامانه مزایده تجارتگرام، این امکان فراهم شده است تا اگر کالایی در بازار موقعیت ویژه ای از نظر قیمت و دسترسی دارد، در بخش مزایده اطلاع رسانی شود. ارتباط خریدار و فروشنده در این سامانه نیز مستقیم بوده و تجارتگرام هیچگونه دخالتی در ارتباطات فی مابین ندارد. بنابراین تمامی خریداران این فرصت را دارند تا بتوانند به وسعت تمامی بازار با فروشندگان ارتباط گرفته و یا به منابع فروش جدیدی دست پیدا کنند.


رویداد فروش

تجارتگرام برای افزایش فروش واحدهای اقتصادی، امکان برگزاری فروش ویژه را طراحی کرده است. با استفاده از این سیستم فروشندگان می توانند کالا، محصول و یا خدمت خود را در مدت محدودی توسط مجموعه تجارتگرام و تحت قالب یک فروش ویژه در صفحه اصلی وبسایت به فروش برسانند. با استفاده از این سامانه، تمامی مجموعه ها امکان عرضه خدمات و محصولات خود را به صورت عادلانه و موثر خواهند داشت.