×

فروشگاه ها ارتباط با ما

پروفیل آلومینیوم

صنعت امروزی دارای فلزات متفاوت و زیادی است که هرکدام خواص مکانیکی و ترکیبات شیمیایی متنوعی دارند. یکی از این فلزات پرکاربرد صنعتی آلومینیوم است که اغلب به صورت پروفیل در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله سعی داریم با بررسی ویژگی های مختلف پروفیل آلومینیوم آگاه شویم که چرا آلومینیوم به عنوان یکی از اصلی ترین فلزات محبوب در صنعت به حساب می آید.
 

خرید پروفیل آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم اغلب به صورت قوطی و با ضخامت های بین 3 تا 10 میلیمتر و با ابعاد 5*5 تا 120*120 میلیمتر و طول های 3، 4 و 6 متری در بازار موجود می باشند. عناصر بکار رفته در پروفیل آلومینیوم سیلیسیم، آهن، مس، منگنز، منیزیم، کروم، روی، تیتانیوم و ... است. قبل از خرید پروفیل آلومینیوم کاربرد این محصول را باید بدانیم تا ابعاد و وزن مورد نظر از این پروفیل تهیه شود. ممکن است ابعاد مورد نظر در میان ابعاد موجود وجود نداشته باشد که در این صورت از تأمین کننده باید خواست که پروفیل آلومینیوم را در ابعاد مورد نظر برش زده و سپس به ارسال آن ها اقدام نماید. درصورتی که برای قیمت آلومینیوم نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت پروفیل آلومینیوم

عوامل زیر از جمله مهمترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت پروفیل آلومینیوم می باشند:
میزان عرضه و تقاضای این محصول در بازار
نوسانات نرخ ارز
هزینه های حمل و نقل
تغییرات قیمت جهانی آلومینیوم
قیمت تمام شده مواد اولیه
کارخانه تولید کننده پروفیل آلومینیوم
هزینه های تولید شامل تغییرات نرخ دستمزد کارگران و تغییرات در هزینه های ثابت تولید
 

تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم

کارخانه تولید پروفیل ساوه و نیکان و همچنین کارخانه های آلومینیوم اکپا، آلومینیوم پیمان، آلومینیوم کوپال، آلومینیوم رول نوین و صنایع آلومینیوم آبسکون از بزرگ ترین تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم در کشور می باشند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیرآهنی داشته باشید.

 

فروشگاه ها