×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ورق آلومینیوم

آلومینیوم (Al) عنصری فلزی، نرم، شکل پذیر، سبک، غیر مغناطیسی، مقاوم در برابر خوردگی و هدایت الکتریکی و حرارتی بالا است که در حضور هوا لایهی اکسید محافظی بر روی آن ایجاد میشود. آلومینیوم از سنگ معدن بوکسیت استخراج می گردد و با توجه به خواص منحصر به فرد آن، کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارد. تهیه آلیاژهای آن با استفاده از مقادیر کمی از مس، منیزیم، منگنز و.. محصولاتی با قابلیت کاربردی ویژه در صنایع مختلف تولید میکند. عرضه ی آن در بازار به شکلهای مختلف از جمله ورق آلومینیوم، میلگرد، شمش و... میباشد. بیشترین مصارف آلومینیوم در بازار مربوط به ورقهای آلومینیومی است که به صورت رول و ورقی (sheet) عرضه میگردد.
 

خرید ورق آلومینیوم

اگر قصد خرید آلومینیوم دارید، بهتر است با کارشناسان و متخصصان در این زمینه مشورت کنید. جهت خرید ورق آلومینیوم مناسب، مطلوب و مقرون به صرفه، ابتدا خلوص محصول را مدنظر قرار دهید. هر چه خلوص آلومینیوم در محصول انتخابی بیشتر باشد، قیمت بالاتر ولی کیفیت و ویژگی بهتر خواهد بود. عامل مهم دیگر در خرید ورق آلومینیوم، قطر و ضخامت آن است که بر قیمت ورق آلومینیوم نیز تاثیرگذار خواهد بود. در نهایت، بهتر است ورق آلومینیوم را از شرکتی معتبر خریداری کنید. ما با ارایه  انواع ورقهای آلومینیوم، در هر ضخامت، ابعاد و هر نوع آلیاژی که مد نظر شما باشد، آماده ارائه خدمات هستیم.
 

قیمت ورق آلومینیوم 

  • ضخامت ورق آلومینیوم
  •  ابعاد ورق آلومینیوم
  • آلیاژهای بکار رفته در ساخت آن
  • بازار بورس و ارز
  • نسبت عرضه و تقاضا در بازار
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیر آهنی داشته باشید.
 
 
 

ورق آلومینیوم سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
ورق الومینیوم 99,000 تومان کیان صنعت توکان سفارش محصول

فروشگاه ها