×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید آنتراسیت

آنتراسیت از نظر استانداردهای تولید، کیفیت و درجه خلوص در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرد. هرچند که تمامی محصولات موجود در بازار، به نوبه خود ارزشمند و کاربردی هستند، اما با این وجود بهتر است قبل از اقدام به خرید آنتراسیت، اطلاعات کامل و تخصصی محصول را از فروشگاه‌های عرضه کننده کالا دریافت کنید. این نمایندگی‌ها تمامی مشخصات و توضیحات مربوط به محصولات را جهت مطالعه و آگاهی خریداران بر روی سایت فروشگاه قرار داده و در صورت نیاز، آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. درصورتی که برای قیمت زغال سنگ نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت آنتراسیت

مولفه‌های زیادی را می‌توان نام برد که در تعیین قیمت آنتراسیت به صورت مستقیم تاثیرگذار هستند. برخی از این موارد عبارتند از: میزان سختی، وزن، میزان پاکی، میزان انحلال در اسید، میزان رطوبت، سایز و اندازه ذرات و دانسیته آنتراسیت. هر تولیدکننده‌ای با شرایط خاصی محصولات خود را به مصرف کنندگان ارائه می‌کند. از این رو شما می‌بایست قبل از اقدام به خرید محصول، از چگونگی لیست قیمت‌ها مطلع شوید. علاوه بر اطلاعات ارائه شده در سایت‌های فروشگاهی، نمایندگان فروش و مسئولین مربوطه در این زمینه می‌توانند مشاوره‌های لازم را در خصوص تعرفه‌ها و قیمت‌های پیشنهاد در اختیارتان قرار دهند. 
 

آنتراسیت

یکی از مواد معدنی که بیشترین درصد کربن را نیز داراست، آنتراسیت است. این ماده معدنی درجه سختی بسیار بالایی داشته و آن را به نوعی در گروه زغال سنگ‌ها قرار می‌دهند. از آنتراسیت به عنوان یک نوع مکمل در فیلترهای تصفیه آب استفاده می‌کنند. دلیل این موضوع عبور راحت آب تصفیه نشده از این فیلترهاست که البته در این فرایند، آنتراسیت تمامی ناخالصی‌ها و ذرات معلق موجود در آب را نیز حذف می‌کند. برخی از ویژگی‌ها و مشخصه‌های آنتراسیت عبارتند از: امکان سرویس دهی بالاتر و بهتر نسبت به فیلترهای تک لایه، عدم نیاز به شستشوی مکرر فیلتر، افزایش طول عمر فیلترها و افزایش نرخ جریان آب ورودی جهت تصفیه. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 
 
 

فروشگاه ها