×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ضایعات سر شمش

یکی از ضایعات آهنی که این روزها نیاز زیادی به آن داریم شمش فولادی است. شمشهای فولادی تولیدات مختلف شرکتهای فولادی هستند که با ساختار شیمیایی و فیزیکی مختلف تولید می شوند، این تفاوت در ساختار فیزیکی و شیمیایی شمش های فولادی کارخانجات فولادسازی مختلف سبب می گردد تا قیمت ضایعات سر شمش نیز متفاوت باشد. اکثر شمشهای فولادی شکلی ذوزنقه ای دارند و طول آنها تقریباً 2 متر است. یکی از ویژگیهای شمش فولادی راحتی حمل‌ونقل آنها به دلیل شکل ظاهری آنها است. شمشهای فولادی در سه رده بیلت، فابریک و اسلب تولید میشود که هرکدام ویژگیهای مربوط به خود دارند و ضایعات مربوط به هرکدام متفاوت بوده و سبب تفاوت در قیمت ضایعات سر شمش میگردد.
 

خرید ضایعات سر شمش

خرید ضایعات سر شمش به نوع شمش فولادی بستگی دارد که از نوع بیلت، بلوم یا اسلب است. در خرید ضایعات سر شمش باید توجه شود که شمش اسلب کیفیت و قیمت بالاتری دارد. در خرید ضایعات سر شمش می بایست به درجه خلوص فولاد مورد استفاده توجه شود.
 

قیمت ضایعات سر شمش 

قیمت ضایعات سر شمش باتوجه‌ به تغییر قیمت جهانی فولاد تغییر خواهد کرد. تغییر نرخ ارز، تغییر در میزان عرضه و تقاضا در بازار، تغییر قیمت آهن، تغییر هزینه حمل‌ و نقل و ... همگی از مواردی هستند که بر قیمت ضایعات سر شمش تأثیر خواهند گذاشت. به‌منظور تعیین قیمت ضایعات سر شمش بهتر است از تامین کنندگان معتبر و کارخانه های تولید کننده باسابقه استعلام گردد و یا از وب‌سایت‌های معتبر و پربازدید قیمت ضایعات سر شمش مورد استعلام قرار گیرد. لازم به ذکر است میزان و حجم ضایعات سر شمش خریداری شده بر قیمت ضایعات سر شمش تاثیر خواهد گذاشت و منطقاً برای خرید حجم بالاتری از ضایعات سر شمش می بایست هزینه کمتری پرداخت کنیم و قیمت ضایعات سر شمش کاهش خواهد یافت. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 
 

فروشگاه ها