×

فروشگاه ها ارتباط با ما

پودر برنز

خرید پودر برنز از جمله معاملات پر تکرار در بازار فلزات گران بها است. برنز یک نوع آلیاژ بر پایه ی مس است. عموما این نوع ترکیبات را با نام فلزات آلیاژی می شناسند. اسم گذاری آلیاژ های برنز بر اساس نوع فلزات به کار رفته در آن صورت می گیرد. عموما کیفیت این نوع آلیاژ ها را با ترکیب کردن و یا اضافه کردن برخی از عناصر دیگر بالا می برند. پودر برنز مرغوب یا با کیفیت ویژگی های صنعتی بهتری نیز خواهد داشت.  خواص مکانیکی برنز با اضافه شدن کمی سرب به آن بهبود پیدا می کند. در این صورت تراش کاری برنز با کیفیت بهتری انجام می شود. خرید پودر برنز به عنوان یکی از انواع پر تقاضا در صنعت باید بر اساس نوع ترکیبات موجود در آن صورت گیرد.

 

خرید پودر برنز

خرید پودر برنز باید همواره بر اساس کاربرد های مد نظر و نیز میزان ترکیبات فلزی موجود در آن صورت بگیرد. برای خرید پودر برنز به میزان درشتی یا ریزی دانه های پودر، چگالی ظاهری، نمره ی الک و نیز نسبت جرمی رو الک توجه کرد و بر اساس آن ها اقدام به خرید پودر برنز نمود. خرید پودر برنز با توجه به انواع مختف آن از قبیل مدل های 85-19 , 90-10  صورت می گیرد. در خرید پودر برنز باید تمام این موارد رعایت شود تا خرید پودر برنز مرغوب یا با کیفیت در صنایع مورد استفاده قرار گرفته و محصولات تولیدی توسط آن بهره وری بالایی داشته باشند. درصورتی که برای قیمت برنز نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.

 

قیمت پودر برنز

خرید پودر برنز در هر کشوری به میزان زیادی وابسته به قیمت دلار و یا سکه در همان کشور است. عموما نوسانات قیمتی دلار در کشور ها بر روی ارزش سایر دارایی ها نیز تاثیر محسوسی می گذارد. در کشور ما نیز رابطه ی روشنی بین قیمت دلار و قیمت پودر برنز و فلزات دیگر وجود دارد. خرید پودر برنز و حتی تولید پودر برنز مرغوب یا با کیفیت در کشور ها به سیاست هایی که بر روی قیمت دلار تاثیر می گذارند وابسته است. به هر میزان که قیمت دلار افزایش پیدا کند، خرید و نگهداری تجهیزات صنعتی تولید کننده ی پودر برنز گران تر و پر خرج تر می شود. بر همین اساس با کاهش تولید پودر برنز مرغوب یا با کیفیت، خرید پودر برنز نیز کاهش پیدا کرده و قیمت روز پودر برنز افزایش می یابد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیرآهنی داشته باشید.

فروشگاه ها