×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ورق برد سرامیکی

ورق برد سرامیکی طی یک پروسه مرطوب با الیاف آلومینا سیلیکا و بایندرها تولید می شود که پس از تولید به صورت یک تخته سفید رنگ با مقاومت بالا و به عنوان عایق فیبر سرامیکی به فروش می رسد. ورق برد سرامیکی از نظر تحمل حرارت، درجه حرارت کاری، چگالی حرارت، رسانایی، دمای انقباض ابعاد و... دارای گزینه های متفاوت است. دانسیته الیاف فایبر سرامیک در برد سرامیکی بسیار بالا و به دلیل  این تحمل حرارت با دانسیته بالا برای عایق کاری سقف و کف کوره ها از این محصول استفاده می شود. این محصول در ابعاد  ۶۰۰*۹۰۰ میلیمتر ، ۱۰۰۰*۱۲۰۰ میلیمتر با ضخامت های 25 و 50 میلیمتر، تحمل حرارتی ۱۲۶۰ درجه سانتی گراد و چگالی ۲۰۰ KG/m3 موجود می باشد.
 

خرید ورق برد سرامیکی

در هنگام خرید ورق برد سرامیکی به ویژگی های بارز آن شامل: انتقال حرارت کم، نگهداری کم حرارت در خود، مقاومت در برابر شوک حرارتی، سبک بودن و برش راحت، دوام حرارتی بالا، مقاومت و سختی بالا، چگالی یکنواخت در تمام سطح و...  توجه کنید. پس از خرید ورق برد سرامیکی می توانید در مواردی مانند: درب و جداره کوره های پخت، دیواره کاذب کوره های پخت کاشی ، سقف کوره های پخت و آستر کاری سطوح داغ، برخی صفحات و تخته های سرامیکی در مصالح و مواد شیمیایی، دی الکتریک ، عایق الکتریکی و یا ریخته گری فلزات و... از آن استفاده کنید.
 در زمان خرید ورق برد سرامیکی به نکاتی نظیر اینکه بعضی از محصولات برد های سرامیک دارای روکش، تو خالی و یا اصلاح شده و برخی دیگر به عنوان عایق دارای خاصیت های پیزو الکتریک، نوری و یا مغناطیسی هستند، دقت کنید. در زمان خرید ورق برد سرامیکی، مسئله وجود بردهای سرامیکی مصنوعی با خاصیت استفاده از ایزواستاتیک جهت تراکم این محصول را در نظر داشته باشید. پس از خرید ورق برد سرامیکی همچنین می توانید از آن در عایق کاری ریخته گری، عایق کاری تجهیزات فرآیند گرمایشی صنعتی، به عنوان پوشش نسوز برای دیوار ها ، سقف ها ، در ها و پشته های کوره های صنعتی، محیط هایی با لرزه های مکانیکی و... استفاده کنید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد نسوز داشته باشید.
 

قیمت ورق برد سرامیکی

قیمت ورق برد سرامیکی در ساختارهای متفاوت ضخیم، نازک و DCB آن متفاوت می باشد. همچنین با وجود گستردگی سطح استفاده از این محصول، قیمت ورق برد سرامیکی و عرضه آن توسط مراکز مختلف فروش متفاومت و امکان قیمت گذاری بالا در این محصول وجود دارد امّا با بررسی دقیق مراکز فروش و خرید از مراکز معتبرفروش می توانید ارزان ترین قیمت ورق برد سرامیکی را پیدا کرده و در نهایت خرید ورق برد سرامیکی را به خوبی انجام دهید. سایت فعلی با رعایت تمامی موارد مهم فروش نظیر مشاوره و راهنمای خرید، مجاز بودن، جنس با کیفیت و قیمت گذاری مصوب و مناسب در زمینه این محصول و سایر محصولات مورد استفاده مصرف کننده گان، آماده خدمتگذاری به تمام خریداران محترم به صورت آنلاین و حضوری می باشد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 

فروشگاه ها