×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید زغال سنگ کک شو

شناخت اینکه زغال سنگ کک شو چیست و از عوامل موثر بر قیمت زغال سنگ کک شو نیز مطلع شد تنها بخشی از نکات تهیه زغال سنگ کک شو محسوب می شود. در این بخش، مواردی که باید در خرید زغال سنگ کک شو  رعایت کرد را خدمت مشتریان ارجمند ارائه می نماییم. بهتر است هنگام تهیه زغال سنگ کک شو موارد زیر را مد نظر داشته باشید: از شرکت های معتبر و با تجربه خرید خود را انجام دهید. به مرغوبیت و عیار زغال سنگ کک شو توجه نمایید. می توانید در اولین معامله، جهت بررسی کیفیت زغال سنگ کک شو مقدار اندکی را از فروشنده درخواست نمایید. هنگام تهیه به درجه بندی محصول دقت کنید زیرا زغال سنگ کک شو با توجه به درصد خاکستر موجود در آن، درجه بندی می شود.
 

قیمت زغال سنگ کک شو

اکنون که بهتر متوجه شدیم زغال سنگ کک شو چیست، عامل مهم دیگری که همان قیمت انواع زغال سنگ کک شو است نیز نیاز به بررسی دارد. مسلماً یکی از فاکتورهای اصلی برای مشتریان ارجمند جهت تهیه زغال سنگ کک شو، قیمت روز زغال سنگ کک شو است. نرخ زغال سنگ کک شو تاثیر مستقیمی بر بازار خرید و فروش آن دارد. در این بخش از مقاله، عوامل موثر بر نرخ زغال سنگ کک شو را خدمت شما ارائه می نماییم که به شرح ذیل است:
  • زغال سنگ کک شو با کیفیت تر یعنی گران تر بودن نرخ آن
  • میزان رونق در تولید فولاد و صنایع مرتبط
  • حجم صادرات و واردات زغال سنگ کک شو
  • هزینه های مختلف استخراج و جمع آوری زغال سنگ کک شو
  • میزان استفاده از زغال سنگ کک شو در تولید محصولات فولادی (برخی کشورها سنگ آهن را جایگزین آن می کنند که منجر به تولید فولاد بی کیفیت می شود)
درصورتی که برای قیمت زغال سنگ نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

زغال سنگ کک شو چیست؟

از زغال سنگ کک شو برای ایجاد کک، یکی از اصلی ترین مواد برای تولید فولاد، استفاده می شود. امروزه انواع مختلفی از زغال سنگ در دنیا وجود دارد و چیزی که زغال سنگ کک شو را از دیگر زغال سنگ ها متمایز می کند قابلیت پخت و ویژگی خاص آن برای ساخت فولاد است. اصطلاح «کک شو» به این دلیل به اینگونه از زغال سنگ ها افزوده شده است که با قرار گرفتن در کوره های بسیار گرم به کک (نوعی کربن خالص مورد استفاده در فرایند فولاد سازی) تبدیل می شوند. کیفیت کک تولید شده و در نهایت همان زغال سنگ کک شو تا حد بسیاری تحت تاثیر موارد زیر است:
  • درجه مرغوبیت زغال سنگ
  • ترکیب مواد موجود در آن
  • میزان محتوای مواد معدنی
  • توانایی نرم شدن در زمان حرارت دهی در کوره و تبدیل شدن به توده مستحکم و منسجم
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.

 

فروشگاه ها