×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید افزودنی های بتن

به هر نوع ماده‌ای جز مواد تشکیل دهنده‌ی اصلی بتن که به دلیل افزایش کیفیت و عمر این محصول به آن اضافه می‌شود، برای خرید افرودنی بتن نیاز است که با متخصص و افرادی که دارایت تجربه کافی هستند افزودنی بتن گفته می‌شود. این افزودنی‌ها شامل روان‌کنندها، زودگیر و دیرگیرهای بتن، ضدیخ، هوازای بتن، فیلرها، موادهای پوزولانی، الیاف پلمیری و غیره هستند. برای آنکه بتوانید هر یک از این افزودنی‌ها را خریداری کنید، در ابتدا باید کیفیت هر یک را در نظر بگیرید. ضمناً توجه داشته باشید که این موادهای افزودنی در وزن‌های مختلفی عرضه می‌شوند که طبیعتاً قیمت‌های مختلفی نیز خواهند داشت. 
 

قیمت افزودنی های بتن

برای افزودنی‌های بتن می‌توان انواع مختلفی را در نظر گرفت که به طور کلی به دو گروه افزودنی شیمیایی و معدنی تقسیم‌بندی خواهند شد. اما آنچه که برای استفاده از هر کدام از این افزودنی‌ها حائز اهمیت است، قیمت آنهاست. در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه کشور ایران به صورت کلی در منطقه‌ای زلزله‌خیز قرار دارد بهتر است برای تولید سازه وزن آن را کاهش دهیم که شاید یکی از بهترین روش‌ها استفاده از مصالح سبک مانند بتن باشد که می‌توان در آن از انواع افزودنی به جهت افزایش مقاومت نیز استفاده کرد. اما هر یک از افزودنی‌های بتن دارای قیمت‌های مختلفی هستند که این قیمت بر اساس موارد زیر در نظر گرفته می‌شود:
  • کیفیت افزودنی.
  • نوع برند افزودنی.
  • روش تولید افزودنی.
  • وزن و اندازه افزودنی.
  • عرضه و تقاضا برای افزودنی.
     

افزودنی های بتن

برای خرید افزودنی بتن باید با کاربرد هرکدام آشنا بود به هر ماده‌ای به جز سه مادۀ اصلی، که به بتن اضافه شود تا خاصیت و کارآیی جدیدی به آن بدهد، افزودنی بتن می‌گویند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مصالح ساختمان داشته باشید.

 

فروشگاه ها