×

فروشگاه ها ارتباط با ما

لوله مسی

لوله مسی استوانه توخالی از جنس مس است. لوله مسی لوله ای از جنس مس با قابلیت‌هایی چون انتقال حرارت سریع، یکنواختی در توزیع دما، استحکام کششی بالا، هدایت پذیری الکتریکی زیاد، جوش پذیری عالی، مقاومت در برابر خوردگی و قابلیت انعطاف پذیری و شکل پذیری زیاد شناخته می شوند. بیشترین کاربرد لوله مسی در انتقال سیالاتی نظیر آب و گاز و تأسیسات برودتی و تهویه مطبوع است.
 

خرید لوله مسی

فروش لوله مسی به صورت کلاف و شاخه ای و کویلی (LWC) و مویی (Capillary) است. لوله مس شاخه ای اغلب در شاخه های 6 متری عرضه شده و در سیستم های تهویه مطبوع و حرارت مرکزی و صنایع الکتریکی مورد استفاده می باشد. لوله مسی کلافی به صورت کلاف های متری تولید می شوند و خاصیت شکل پذیری و انعطاف زیادی دارند. لوله مسی کلافی کاربرد زیادی در سیستم های لوله کشی و سیستم حرارتی و برودتی دارد. لوله مسی کویلی در مبدل های حرارتی استفاده می شوند، این لوله ها آنیل شده بوده و انعطاف بالایی دارند. عملیات آنیل کرد از جمله عملیات حرارتی است که به منظور بهبود خواص مکانیکی مورد استفاده است. آنیل کردن از ترک و شکست ماده در برابر نیروهای وارده جلوگیری می کند.
لوله مسی مویی قطر بسیار کمی دارد و از لوله مسی مویی در کندانسور و اواپراتورهای یخچال و چیلر به منظور کنترل جریان مبرد استفاده می شود. لوله مسی وابسته به قطر و دهانه لوله است. لوله های با قطر دهانه بزرگتر شاخه های 6 متری دارند. لوله های مسی با قطر کمتر به صورت کلافی، رولی و توپی عرضه می شود. در تجارتگرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیرآهنی داشته باشید.
 

قیمت لوله مسی

قیمت لوله مسی به عوامل زیر وابسته است:
قیمت مس در بازار
میزان عرضه و تقاضای لوله مسی در بازار
نوع لوله مسی خریداری شده و ابعاد آن
نوسانات نرخ ارز
هزینه حمل و نقل
هزینه کارگری و هزینه های ثابت کارخانه تولید کننده لوله مسی
نوع کارخانه تولیدکننده لوله مسی
 

تولیدکنندگان لوله مسی

کارخانجاتی چون لوله مسی مهر اصل، صنایع مس قائم، صنایع مس باهنر، بابک مس ایرانیان، مکاکو و ...از جمله بزرگترین کارخانجات تولید کننده لوله مسی در ایران می باشند. درصورتی که برای قیمت مس نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 
 

لوله مسی فولاد نیشابور

شرح محصول قیمت فروشنده
لوله مسی بابک مس ایرانیان ضخامت ۰/81 1,971,817 تومان بابک مس سفارش محصول
لوله مسی بابک مس ایرانیان ضخامت ۰/81 809,487 تومان بابک مس سفارش محصول
لوله مسی بابک مس ایرانیان ضخامت ۰/81 1,094,881 تومان بابک مس سفارش محصول
لوله مسی بابک مس ایرانیان ضخامت ۰/75 755,000 تومان بابک مس سفارش محصول
لوله مسی بابک مس ایرانیان ضخامت ۰/75 1,273,900 تومان بابک مس سفارش محصول
لوله مسی بابک مس ایرانیان ضخامت ۰/75 1,027,423 تومان بابک مس سفارش محصول
لوله مسی بابک مس ایرانیان ضخامت ۰/75 1,556,698 تومان بابک مس سفارش محصول
لوله مسی بابک مس ایرانیان ضخامت ۰/75 479,982 تومان بابک مس سفارش محصول

فروشگاه ها