×

فروشگاه ها ارتباط با ما

گرافیت چرب

برای خرید گرافیت چرب درجه یک و مرغوب می‌توانید بعد از شناسایی فروشگاه‌های معتبر، محصولات خود را به میزان دلخواه سفارش دهید. فروشگاه‌های عرضه کننده مواد معدنی، تمامی آنچه که از محصولات می‌بایست بدانید را به صورت دقیق و با جزئیات در دسترس شما قرار داده و علاوه بر این، شرایطی را فراهم می‌کنند تا خریداران امکان برقراری ارتباط مستقیم با مسئولین فروش را داشته باشند. از این طریق مشتریان پاسخ سوالات خود را به طور کامل دریافت خواهند کرد و با اطمینان خاطر اقدام به سفارش کالای مورد نظر خود می‌کنند.
 

قیمت گرافیت چرب

همانند بسیاری از مواد معدنی و صنعتی دیگر، بسته به ویژگی‌های ظاهری آن متغیر و نوسانی اعلام می‌شود. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در این محصول و بسیاری از مواد معدنی دیگر مشترک بوده و به صورت مستقیم در قیمت نهایی آن‌ها موثر هستند عبارتند از: سطح کیفی محصول، گرید و میزان خلوص ماده و همچنین شرکت تولیدکننده آن. همه این موارد در قیمت و تعرفه پیشنهادی از سوی فروشنده تاثیرگذار خواهند بود. علاوه بر تمامی این موارد گرافیت چرب به این دلیل که ماده‌ای کمیاب و ارزشمند است به صورت وارداتی نیز به بازار داخلی عرضه می‌شود. این یعنی بسیاری از محصولات ارائه شده به ما، از دیگر کشورها تهیه شده که قطعا این مولفه نیز موجب تغییراتی در قیمت گرافیت چرب خواهد شد. درصورتی که برای قیمت گرافیت نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

گرافیت چرب چیست ؟

گرافیت چرب را در دسته پودر کربن معدنی قرار می‌دهند. این محصول، پودری بسیار نرم و به رنگ خاکستری است. به دلیل کاربردها و ویژگی‌های گرافیت چرب از آن در صنایع مختلف استفاده‌های زیادی می‌شود. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از: روانکاوی طبیعی بسیار بالا، مقاومت حرارتی و سختی قابل قبول، رسانای بسیار خوب جریان الکتریکی، خواص پوششی مناسب، ثبات شیمیایی خوب در مقابل تابش اشعه و چگالی پایین. به دلیل همین ویژگی‌ها می‌توان از گرافیت چرب در صنعت ریخته گری، رنگ سازی، فورج کاری، ساخت مداد، روان کاری، متالوژی و موارد بسیار دیگر استفاده کرد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 

 

گرافیت چرب وارداتی

شرح محصول قیمت فروشنده
گرافیت چرب مش 200 43,000 تومان صدرا گداز سفارش محصول
گرافیت چرب مش 325 45,000 تومان صدرا گداز سفارش محصول

گرافیت چرب ایران

شرح محصول قیمت فروشنده
فروش جامبو 900 کیلویی 39,000 تومان شایان مواد سفارش محصول
فروش کیسه 20 کیلویی 48,000 تومان شایان مواد سفارش محصول

فروشگاه ها