×

فروشگاه ها ارتباط با ما

فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط

فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط یک نوع فروآلیاژ است که از آهن و سیلیس به وجود می‌آید و سطح فلزی و جامد دارد. فروسیلیس دارای خلوص و سایزهای متفاوتی است که برحسب درجه خلوص متمایز می‌شود و شامل خلوص کم، متوسط و بالا است. میزان درصد سیلیس و سایر عناصر موجود در آن، درجه خلوص فروسیلیس را مشخص می‌کند. فروسیلیس منیزیم که درجه خلوص متوسط داشته باشد، 75% فروسیلیسیم دارد؛ یعنی این محصول از 75% سیلیس تهیه شده و مابقی آن را سایر عناصر جزئی تشکیل داده‌اند.

مقدار خلوص‌های دیگر فروسیلیس، متفاوت از فروسیلیس متوسط است. فروسیلیس با درجه خلوص مشخص و با استفاده از عناصر جزئی دیگر ساخته می‌شود و با این هدف که به فولاد و یا در آهن ریخته‌گری که در آن از فروسیلیس به عنوان یک افزودنی استفاده شده، کاربرد زیادی دارد. از این ماده برای تولید آلیاژهای آهنی، ذوب فلز، فرآوری مواد معدنی، صنعت ذوب میله و بسیاری از صنایع دیگر استفاده می‌شود.

خرید فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط

برای خرید فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط توجه به نکاتی ضروری است تا بتوان محصولی مناسب را تهیه کرد. اولین نکته حائز اهمیت در هنگام خرید فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط توجه به کیفیت آن است که در این صورت عملکرد خوبی خواهد داشت. از آنجایی که فروسیلیس دارای خلوص مختلفی است، بنابراین هنگام خرید فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط باید دقت داشت که با توجه به درخواست خود و کارایی خاص محصولات، نوع خلوص متوسط آن را خریداری کرد. بهتر است هنگام خرید فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط برای اطمینان از محصولات، با کارشناسان شرکت‌ها تماس گرفت و اطلاعات لازم را به دست آورد و سپس با خاطری آسوده، فروسیلیس را تهیه کرد.
 

قیمت فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط

یکی از عوامل مهم بر قیمت فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط، میزان خلوص فروسیلیس است که در خلوص مختلفی تهیه و به بازار عرضه می‌شود. به طورکلی قیمت فروسیلیس بستگی به این دارد که چه خلوصی از این محصول را خریداری کرد. قیمت فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط، فروسیلیس خلوص کم و خلوص بالا با یکدیگر متفاوت است و هر کدام قیمت مخصوصی دارد. میزان سیلیسم موجود در محصول، تعیین‌کننده قیمت فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط با سایر محصولات است. هزینه حمل‌ونقل بر قیمت فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط تأثیرمی‌گذارد و ممکن است افزایش قیمت را به دنبال داشته باشد. عوامل دانه‌بندی و بسته‌بندی که به صورت کیسه‌ای، فله‌ای و یا در بسته‌هایی مخصوص باشد بر قیمت فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط تأثیرگذار است. ارزش‌افزوده و رسمی بودن بار یا غیررسمی بودن آن بر روی قیمت فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط تأثیر زیادی دارد و باعث کاهش یا افزایش قیمت آن می‌شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.

 

فروسیلیس منیزیم خلوص متوسط سمنان

شرح محصول قیمت فروشنده
فروسیلیس منیزیم 5-1 7,005 تومان ستاره تابان طاهر سفارش محصول
فروسیلیس منیزیم 15--5 7,000 تومان ستاره تابان طاهر سفارش محصول
فروسیلیس منیزیم 30-5 7,000 تومان ستاره تابان طاهر سفارش محصول

فروشگاه ها