×

فروشگاه ها ارتباط با ما

فلدسپات

یکی از مواد معدنی بسیار پرکاربرد که در سطح زمین نیز به وفور یافت می شود فلدسپات است. فلدسپات یک ماده معدنی با ارزش است که از آن می توان در صنعت لاستیک، پلاستیک، صنعت رنگ کاری و چسب استفاده کرد. جالب است بدانید بسیاری از وسایل و موادی که روزانه با آن ها سروکار دارید، ترکیبی از فلدسپات را در خود دارا هستند. برخی از این موارد عبارتند از: صنعت شیشه سازی، کاشی و سرامیک سازی، سنگ های قیمتی، ظروف غذاخوری، ظروف بهداشتی و حتی ظروف کادویی همه و همه به کمک این ماده معدنی با ارزش ساخته می شوند. بنابراین در صنایع می توان جایگاه ویژه ای برای این سنگ معدنی در نظر گرفت.

 

خرید فلدسپات

از آن جایی که فلدسپات کاربردهای بسیار مهمی در صنایع مختلف دارد، واحدهای تولیدی زیادی در این زمینه اقدام به فعالیت می کنند. با افزایش مراکز تولیدی، تنوع کالا و تفاوت کیفیت نیز بیشتر می شود. بنابراین در خرید فلدسپات باید فاکتورهای مهمی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین و معتبرترین فروشگاه عرضه کننده کالا را شناسایی کرده و محصولات خود را از این مرکز تهیه کنید. با کمی تحقیق و بررسی در اینترنت می توانید فروشگاه های معتبر و با سابقه در این زمینه را پیدا کنید. درصورتی که برای قیمت سنگ معدنی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت فلدسپات

قیمت فلدسپات با توجه به ویژگی های آن تعیین می شود. این ویژگی ها عبارتند از: نوع فلدسپات ( فلدسپات در بازار انواع مختلفی دارد)، سطح کیفی فلدسپات، مقدار آلومینیوم و آهن موجود در فلدسپات و... علاوه بر این موارد هر تن فلدسپات عرضه شده به بازار برای برندهای مختلف قیمتی متفاوت دارد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق فلدسپات، به مراکز فروش اینترنتی آن مراجعه کنید. یکی از نکات مثبتی که در این روش وجود دارد این است که امکان بررسی و مقایسه قیمت برندهای مختلف به طور همزمان وجود دارد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 
 
 

فروشگاه ها