×

فروشگاه ها ارتباط با ما

فروبور

فروبور یک نوع آلیاژ فلزی است که از ترکیب آهن و بور به دست می‌آید. این فروآلیاژ با گریدهای متفاوتی تهیه می‌شود و معمولا 10 الی 20 درصد بور دارد. فروبور را برای استفاده در کاربردهای متنوع در فرآیند تولید به فولاد اضافه می‌کنند و با سایر مواد ترکیب می‌شود. این محصول بیشتر در صنعت فولاد کاربرد دارد و از مواد معدنی مانند پاندرمیت، پریسیت، براسیت و کولمانیت در ساخت فروبور استفاده می‌شود. استفاده از فروبور به عنوان ماده‌افزودنی یکی از مفیدترین فروآلیاژها به شمارمی‌رود. از ویژگی‌های فروبور این است که موجب پایداری و استحکام محصولات می‌شود و در شرایط ذخیره‌کردن و انتقال، مقاومت خود را از دست نمی‌دهد. با افزودن فروبور، حساسیت مغناطیسی محصول افزایش می‌یابد که با این خصوصیت از آن برای تولید آهنربا استفاده می‌شود. از کاربردهای فروبور می‌توان به استفاده از آن در ورق‌های خودرو، بهبود سختی فولادها، تهیه میله‌گردهای کم‌کربن، ترکیب در مواد فلزی آمورف و ... اشاره کرد.

 

خرید فروبور

فروش فروبور به شکل صنعتی موجود است و امکان این وجود ندارد که نمونه‌ای از آن ارائه شود. برای خرید فروبور و اطمینان از محصولات بهتر است با مشاوران شرکت‌ها در تماس بود تا با استفاده از نظرات آن‌ها، محصولی باکیفیت را تهیه کرد. بنابراین برای خرید فروبور قبل از هر چیزی باید کیفیت آن را مشخص کرد. کاربرد گسترده‌ای که فروبور در صنایع دارد برای خرید فروبور باید درباره کارکرد این محصولات، آگاهی‌های لازم را به دست ‌آورد. برای خرید فروبور می‌توان از طریق مراجعه حضوری و یا به صورت آنلاین آن را سفارش داد. در هنگام خرید فرو بر توجه به اندازه‌های این محصول اهمیت زیادی دارد. به طورکلی فروبور در اندازه‌های 10 الی 60 میلیمتر موجود است و در بگ‌های 1 تنی یا بشکه‌های فلزی عرضه می‌شود. فروآلیاژ به دو صورت عمده و ویژه تولید می‌شود که آلیاژ ویژه تنوع مصرف زیادی دارد. 
درصورتی که برای خرید سایر فروآلیاژها نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت فروبور

فروبور در گریدهای مختلفی تولید و به مشتریان ارائه می‌شود که این عامل تأثیر مهمی در روند قیمت فروبور دارد. قیمت فروبور مانند بسیاری از محصولات دیگر بستگی به این دارد که چه کیفیت و گریدی از این محصول موردنیاز مشتریان باشد. هرچه فروبور از کیفیت و گرید بالایی برخوردار باشد، قیمت فروبور افزایش می‌یابد و در مقابل اگر این محصول کیفیت مناسبی نداشته نباشد و درجه گرید آن کم باشد از قیمت فروبور کاسته می‌شود. فروبور از جمله محصولاتی است که هم به صورت وارداتی از کشورهایی که در این صنعت شناخته شده‌اند، در بازار موجود است و هم در داخل کشور تولید می‌شود که با توجه به نیاز مشتریان و درخواست آن‌ها، هر کدام از این محصولات قیمت‌های متفاوتی دارند. از دیگر موارد مؤثر بر قیمت فروبور، تنوع اندازه‌های آن است که برحسب اندازه‌های کوچک و بزرگ، قیمت‌های متفاوتی را به خود اختصاص می‌دهد. هزینه حمل‌ونقل بر روی قیمت فروبور کاملا مشهود است و اگر جابجایی این محصول قیمت زیادی را بطلبد در نتیجه قیمت فروبور نیز افزایش می‌یابد. در رابطه با مسائل مالی فروآلیاژ فرآیند فولادسازی و همچنین ویژگی‌های فولاد بررسی شده و قیمت نهایی آن اعلام می‌شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها