×

فروشگاه ها ارتباط با ما

فرو نیوبیوم

فرو نیوبیوم نوعی آلیاژ است. این آلیاژ شامل 70-60% نیوبیوم و 40-30% آهن است. این ماده رنگی خاکستری مایل به سیاه دارد. کاربرد اصلی این ماده در تولید فولاد کم آلیاژ با استحکام بالا است. علاوه بر آن برای بالا بردن تحمل تنش بالا و نسبت قدرت به وزن در اتوموبیل‌‌ها و ماشین‌‌های سنگین، تولید پره‌‌های توربین و غیره استفاده می‌‌شود. به کار بردن فرو نیوبیوم در چدن نیز خاصیت ضد سایشی ایجاد می‌‌کند. هم‌‌چنین در مقایسه با کربن ضد استیل، فرو نیوبیوم خاصیت ضد خوردگی بهتری دارد.
 

خرید فرو نیوبیوم

برای خرید فرو نیوبیوم بسته به کاربرد شما، می‌‌توانید از فروشندگان داخلی خرید را انجام دهید یا آن را از خارج وارد کنید. بسیاری از افراد مشغول در این صنعت برای حمایت از اقتصاد و شرایط کشور، خرید خود را از تولید‌‌کننده‌‌ی ایرانی تهیه می‌‌کنند. در صورت خرید فرو نیوبیوم از داخل هزینه‌‌ی کمتری نیز پرداخت می‌‌کنید. شما نیاز به داشتن اطلاعات کافی و به روز در‌‌باره‌‌ی خرید فرو نیوبیوم دارید که برای داشتن این اطلاعات باید از افراد متخصص در این زمینه راهنمایی بخواهید. در صورتی که کیفیت محصول خریداری شده مناسب کار شما نباشد، سرمایه‌‌ای که برای این کار در نظر گرفتید از بین می‌‌رود و زمانی را که برای خرید آن صرف کردید نیز بیهوده خواهد بود. حتی ممکن است در روند اصلی تولید یا کسب و کار شما نیز تاثیر بگذارد. مهم‌‌ترین موضوع در انتخاب بهترین محصول برای خرید، داشتن آگاهی کامل به نوع فرو نیوبیوم مورد نیاز بنا‌‌بر نیاز و کاربرد شما است، از این طریق درصد آهن و یا نیوبیوم آن را نیز می‌‌توان مشخص کرد. درصورتی که برای قیمت سایر فروآلیاژها نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

 قیمت فرو نیو‌‌بیوم

مهم‌‌ترین عامل در تعیین قیمت فرو نیوبیوم، کیفیت تولیدی آن است. برای رسیدن به بالاترین کیفیت شما باید هزینه‌‌ی بیشتری نیز برای قیمت فرو نیوبیوم پرداخت کنید. دیگر عامل مهمی که روی قیمت فرو نیوبیوم تاثیر دارد، گرید انتخابی شما است. فرو نیوبیوم در بازار دارای 3 گر‌‌ید کلی 1. فرو نیوبیوم برزیلی 2. فرو نیوبیوم 67% و 3.فرو نیوبیوم 65% است. ساخت فرو نیوبیوم دچار حساسیت‌‌ها و دشواری‌‌های بسیاری است. به طور مثال این آلیاژ باید در یک محیط فشرده یا با درصد اکسیژن بسیار پایین تولید شود. رعایت کامل این استاندارد‌‌ها توسط تولید‌‌کننده می‌‌تواند روی قیمت فرو نیوبیوم تاثیر داشته باشد و آن را افزایش دهد. کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در فرو نیوبیوم نیز بسیار مهم است. باید از مواد اولیه با بالاترین درجه‌‌ی کیفی و استاندارد استفاده کنند تا بتوان محصول نهایی مناسبی به دست آورد. به همین جهت قیمت این مواد نیز بر روی قیمت فرو نیوبیوم تاثیر می‌‌گذارد. هم‌‌چنین نحوه‌‌ی تولید فرو نیوبیوم نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، فرآیند تولید باید از قوانین بین‌‌المللی پیروی کند و گاهی این قوانین هزینه‌‌‌بر هستند. در صورتی که شما بخواهید آن را وارد کنید، قیمت ارز نیز بر روی قیمت فرو نیوبیوم بسیار تاثیر می‌‌گذارد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 
 

 

فروشگاه ها