×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید فروسیلیکو منیزیم

خرید فروسیلیکو منیزیم به‌صورت کلوخه ای و با دانه بندی مشخص است. خرید فروسیلیکو منیزیم در بستههای 25، 50 و 100 کیلوگرمی انجام میپذیرد. در خرید فروسیلیکو منیزیم باید توجه شود که ظاهر فروسیلیکو منیزیم خاکستری نقره ای و سطحی با نمای فلزی دارد. در خرید فروسیلیکو منیزیم می بایست توجه شود تا تغییرات رنگ در کلوخه ها نشانگر وجود ناخالصی در فروسیلیکو منیزیم بوده و لذا قیمت فروسیلیکو منیزیم براین‌اساس متغیر خواهد بود. در زمان خرید فروسیلیکو منیزیم به اشتعال‌زا بودن این ماده توجه شود و در صورت قرارگرفتن در معرض رطوبت و یا محیط اسیدی یا بازی منجر به ایجاد گازهای خطرناک خواهد شد لذا پیش از خرید فروسیلیکو منیزیم می بایست به محل دپوی ماده خریداری شده توجه ویژه شود. درصورتی که برای قیمت سایر فروآلیاژها نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.

 

قیمت فرو سیلیکو منیزیم 

قیمت فروسیلیکو منیزیم بر اساس شرکت تولیدکننده آن متفاوت است زیرا درصد عناصر بکار رفته در این فروآلیاژ بر اساس کارخانه سازنده متفاوت است. قیمت فرو سیلیکو منیزیم باتوجه‌به روش تولید آن متفاوت خواهد بود. فروسیلیکو منیزیم به دو روش تولید میشود در روش اول منیزیم تولیدی در فرایند احیا با فروسیلیکو اضافی واکنش نشان داده و منیزیم سیلیسید تولید میگردد. منیزیم سیلیسید را با نماد Mg2Si نشان میدهند. ترکیب منیزیم سیلیسید در کنار آهن فروسیلیکو منیزیم را تشکیل خواهد داد. میزان عامل احیا کننده و نوع فلاکس اضافه شده به ترکیب همگی از عواملی هستند که بر قیمت فروسیلیکو منیزیم تأثیر خواهند گذاشت. در روش دوم از تولید فرو سیلیکو منیزیم، منیزیم در فروسیلیکو مذاب غوطه ور شده و فرو سیلیکو منیزیم تولید میشود. روش دوم یا همان روش غوطه وری فلز منیزیم در فروسیلیکو مذاب هزینه کمتری داشته و لذا قیمت فروسیلیکو منیزیم حاصل از روش دوم ارزانتر است. 
افزودن فروسیلیکو منیزیم به مذاب ریخته گری سبب میشود تا کیفیت ریخته گری با افزایش جوانه زنی مذاب بهبود یابد، در مقاطع نازک ریخته گری کاربیدها کاهش می یابند، قابلیت ماشینکاری افزایش و بهبود مییابد، عملیات حرارتی با هزینههای کمتری انجام خواهد پذیرفت، میزان تردی قطعات کاهش و فاز فریت افزایش خواهد یافت و به دلیل خواص بالا با بهتر بودن هر کدام از خواص قیمت فرو سیلیکو منیزیم نیز افزایش خواهد یافت. تغییرات قیمتی و نرخ ارز، تحقیقات علمی در خصوص کشف ذخایر معدنی و فعالیتهایی که در محدوده کاری کشف معادن صورت میگیرد همه از عوامل تاثیرگذار بر قیمت فرو سیلیکو منیزیم میباشد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها