×

فروشگاه ها ارتباط با ما

پودر فروسیلیس

 قبل از خرید پودر فروسیلیس مطمئن شوید که این محصول بدون بو و دارای رنگ خاکستری تا نقره ایی باشد. 4 خلوص تولیدی پودرفروسیلیس شامل: گرید با خلوص بالا شامل تیتانیوم، خلوص استاندارد، گرید با آلومینیوم کم و گرید با کربن کم در هنگام خرید پودر فروسیلیس از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشند. پس از خرید پودر فروسیلیس نکات ایمنی استفاده از این محصول مانند: برخورد با آب به سبب تولید گاز های سمی و قابل اشتعال، عدم آزاد سازی و معلق ماندن ذرات آن در هوا به سبب انفجار گرد وغباری، عدم وجود شعله باز در مجاورت پودر فرو سیلیس به دلیل رخ داد آتش سوزی را مورد توجه قرار دهید. بهترین پودر فروسیلیس را می توانید از مرکز فروش رسمی و مجاز آن نظیر سایت فعلی به صورت خالص تهیه کنید. سایت موجود به دلیل اعتبار بالا در بین مصرف کننده گان این محصول جهت رفاه حال مشتریان راه اندازی و آماده فروش بهترین پودر فروسیلیس به خریداران آن می باشد.

خرید پودر فروسیلیس

خرید فروسیلیس به عنوان یک پودر فلزی به صورت کیلوگرم و تن در بازار این محصول انجام می شود. در هنگام خرید پودر فروسیلیس به چگالی آن دقت کنید به این صورت که چگالی فروسیلیس مرغوب در زمان خرید به مقدار سیلیس آن بستگی دارد که با افزودن سیلیس مقدار آن کم می شود. در هنگام خرید پودر فروسیلیس به مشخصات فنی شیمیایی آن مانند: دمای جوش 2355 درجه سانتی گراد، دمای ذوب 45 درصد با مشخصات 1215 تا 1300 درجه سانتی گراد، دمای ذوب 75 درصد بامشخصات 1210 تا1315 درجه سانتی گراد، دمای ذوب 90 درصد با مشخصه    1210 تا 1380 درجه سانتی گراد، دمای احتراق با 400 درجه سانتی گراد و... توجه کنید.

قیمت پودر فروسیلیس

  به دلیل مجاز بودن مرکز فروش مورد نظر در این سایت قیمت پودر فروسیلیس در هرزمینه کاربردی که استفاده شود هیچ تفاوتی ندارد، برخلاف سایر مراکز فروش غیر مجاز که با سوء استفاده از زمینه مصرف و کاربرد این محصول قیمت پودر فروسیلیس را به صورت متفاوتی ارائه می کنند. قیمت پودر فروسیلیس به عوامل بسیاری از جمله میزان چگالی، میزان وزن، و نوع مواد اولیه آن بستگی دارد. قیمت پودر فروسیلیس در حالت کلی به گرید وکیفیت مورد نیاز شما از این محصول بستگی دارد. ارزان ترین قیمت پودر فروسیلیس را تنها از مرکز اصلی و مستقیم آن می توانید جستجو و خریداری نماید. جهت بررسی قیمت روز پودر فروسیلیس و بررسی بازار خرید و فروش این پودر می توانید از طریق تماس با عوامل فروش مرکزی این پودر از طریق این سایت اقدام کنید. با این بررسی می توانید از خرید پودر فروسیلیس با قیمت های نجومی دلالان در بازار سیاه فروش این محصول جلوگیری کنید.

پودر فروسیلیس چیست؟

پودر فروسیلیس یکی از آلیاژهای پرکاربردی سیلیسم می باشد که در صنایع مختلف در سطح جهان خریداری و از آن استفاده می شود، مفهوم پودر فروسیلیس وابسته به معنای سیلیسم می باشد بنابراین عنصرسيليسيم یکی از فراوان ترين عنصر پوسته زمين بعد از اكسيژن مي باشد که در طبيعت معمولاً به صورت كوارتز يافت شده و در نهایت فروسیلیس به شکل پودر یکی از آلیاژهای این عنصر به شمار می آید. به صورت کلی پودر فروسیلیس آمیژانی از آهن و سیلیسیم که از طریق حرارت دادن ، احیا ء شده همچنین ذوب سنگ آهن و سیلیس (کوارتز) توسط کربن ، عمدتا در کورههای قوس الکتریکی انجام و در نهایت فرو سیلیس تولید می شود. نسبت ترکیبی پودر فرو سیلیس عمدتا از 10 تا 90 درصد سیلیسیم و بقیه آن آهن است. در همین حال عناصر ناخالص نظیر منگنز  ،کرم فسفر ، گوگرد و آلومینیم در مقادیر کمتر از 5/0 درصد در فروسیلیس می توانند حضور داشته باشند . کربن به عنوان ناخالصی (ناخواسته) و همچنین به عنوان عنصر سوم در انواع فروسیلیس ها موجود می باشد . از جمله کاربرد های صنعتی پودر فروسیلیس در زمان خرید با قیمت مصوب در  مرکز موجود در سایت حاضر می توان به عامل نشکن‌ ساز در ساخت چدن نشکن، صنعت برق ومس، صنایع متالوژیف ریخته گری، تولید الکترود های گرافیتی برای جوشکاری، ساخت عایق، کنسانتره سازی و... اشاره کرد. از تجارتگرام می توانید برای قیمت مواد ریخته گری اقدام نمایید.
سایت تجارت گرام مرجع قیمت آهن الات و قیمت انواع محصولات صنعتی میباشد.

فروشگاه ها