×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید خاک نسوز

قطعاً اولین و اصلی ترین عامل موثر بر قیمت خاک نسوز را می توان در کیفیت آن خلاصه کرد. به هر اندازه که خاک نسوز تولیدی دارای کیفیت بالاتر و مرغوب تر باشد به همان اندازه قیمت خاک نسوز نیز در نوسان خواهد بود. این عامل کلیدی بر تصمیم گیری جهت خرید این خاک نیز تاثیر می گذارد. در ذیل این بخش از مقاله به معرفی دیگر عوامل موثر بر قیمت خاک نسوز پرداخته ایم. درصد خلوص املاح تشکیل دهنده خاک نسوز میزان استخراج و تولید خاک نسوز میزان عرضه و تقاضای محصول در بازار حجم ناخالصی (خاک نسوز باید کاملاً آسیب شود و حتی الامکان بدون ناخالصی باشد) رنگ محصول با توجه به اهداف مصرفی آن حجم استفاده و میزان خرید خاک نسوز توسط صنایع مرتبط با آن نوع خاک نسوز با توجه به طبقه بندی معرفی شده در ابتدا
 

قیمت خاک نسوز

اطلاع از اینکه خاک نسوز چیست، کاربردهای آن کدام است و چه عواملی بر قیمت آن تاثیر دارند برای یک خرید آگاهانه کافی نیست بلکه به یک راهنمای خرید خاک نسوز نیاز داریم. پس از آشنایی با عوامل تاثیرگذار بر قیمت خاک نسوز باید به بررسی فاکتورهای مهم جهت خرید خاک نسوز بپردازیم که عبارتند از شرکت هایی خرید کنید که با کارخانه های ساخت آجر نسوز معاملات بالایی دارند. با توجه به نوع کاربری، هنگام خرید به انتخاب رنگ مناسب محصول دقت کنید. برای مصرف در تولیدات مهم و حیاتی، خاک نسوز با عیار بالا را خریداری نمایید. از خرید خاک نسوز دارای ناخالصی هایی همچون تیتانیوم و آهن، اجتناب کنید.
درصورتی که برای قیمت مواد نسوز نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.

همه چیز در مورد خرید خاک نسوز

تاکنون به این مورد فکر کرده اید که خاک نسوز چیست و چه استفاده هایی دارد؟ با مطالعه مقاله پیش رو علاوه بر یافتن پاسخ این پرسش، اطلاعات جامعی را نیز درباره خرید خاک نسوز و قیمت خاک نسوز به دست خواهید آورد. به علاوه با تلاش تیم شرکت ما، راهنمای خرید خاک نسوز و عوامل موثر بر قیمت خاک نسوز نیز ارائه و بررسی شده است.
 

خاک نسوز چیست؟

خاک نسوز همان گل عادی است با این تفاوت که دارای آلومینای بیشتر و رنگ سفید متمایل به زرد یا سفید متمایل به قهوه ای است. خلوص آلومینا در خاک نسوز از 24 تا 34 درصد و مقدار سیلیس آن 50 تا 60 درصد است. از نظر وزنی حتی اگر خاک نسوز را به صورت پودر خشک و با تراکم 1.303 گرم بر سانتی متر مکعب در کیسه بسته بندی کرده باشند، باز هم دارای وزن سنگینی بوده و از نظر سنگینی با بسته های سیمان قابل مقایسه نیست. خاک نسوز را می توان بر اساس ظرفیت مقاومتش در برابر آتش به 3 نوع زیر طبقه بندی کرد:
  • خاک نسوز با عیار بالا
  • خاک نسوز با عیار متوسط
  • خاک نسوز با عیار کم
  • از جمله عمده ترین کاربردهای خاک نسوز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • ساخت آجر نسوز
  • تولید کاشی و سرامیک
  • مجسمه سازی
  • سفالگری
 
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 

فروشگاه ها