×

فروشگاه ها ارتباط با ما

لوله گالوانیزه

لوله ای که با روی مذاب پوشانده می شود را لوله گالوانیزه می گویند. جنس این از آهن های سفید نورد شده است که درز آن به وسیله دستگاه های درز جوش، به هم جوش داده می شود و بعد از آن در فلز روی مذاب می اندازند که در حالت عادی در دو حالت سبک و متوسط ساخته می شود.
 

خرید لوله گالوانیزه

اگر قصد خرید لوله گالوانیزه را دارید توصیه می کنیم از مشاوران و کارشناسان در این زمینه کمک بگیرید چرا که آن ها اطلاعات بالایی را در زمینه انواع محصولات پروفیلی مانند لوله های گالوانیزه دارند و بهتر می توانند در انتخاب این محصول به شما کمک کنند. شما می توانید این محصول مهم را از کارخانه ها، تولیدی ها و شرکت های معتبر تهیه کنید.
 

قیمت لوله گالوانیزه

قیمت لوله گالوانیزه به مواد مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به مواردی مانند میزان مقاومت، ساختار تشکیل دهنده آن، میزان تورم، ارز، قیمت جهانی محصول اشاره کرد. همچنین قیمت روز به مخازن کارخانه های تولیدی و میزان تیراژ آن ها نیز بستگی دارد برای مثال در بعضی موارد ممکن است آمار ساختمان سازی افزایش یابد در این مواقع احتیاج زیادی به لوله های مقاوم در مقابل زنگ زدگی برای ساخت ساختمان ها به وجود می آید به همین علت می توان گفت در این زمان ها قیمت لوله گالوانیزه هم افزایش می یابد و در روزهای خلوت سال از نظر ساختمان سازی می تواند دچار کاهش قیمت شود. اما در نهایت می توان گفت مهم ترین مسئله که بر روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد ماده اولیه ای است که در ساخت آن ها استفاده می شود.
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها