×

فروشگاه ها ارتباط با ما

فروسیلیس خلوص بالا

فرآوری و روش ساخت فرو سیلیس: سیلسیم یک شبه فلز مایع است هم دارای خصوصیات مایع است و هم جامد. به همین دلیل فرآوری و ترکیب آن با آهن به انرژی زیادی نیاز دارد. عمده دلیل بالا بودن قیمت فروسیلیس نیز همین عامل است. تبدیل کانسنگ سیلسیم مثل کوارتز به سیلسیم با خلوص بالا (حذف ناخالصی‌ها)، جلوگیری از واکنش آن و تبدیل سیلسیم خالص (حدود 95 تا 99%) به آلیاژ فرو سیلیس فرآیندهای هزینه‌بری هستند که در قیمت فرو سیلیس نقش اصلی را ایفا می‌کنند. فراوانی و در دسترس بودن مواد اولیه و پایه: این فاکتور خوشبختانه تاثیر مثبتی در کاهش قیمت آلیاژ فرو سیلیس دارد. سیلسیم دومین فراوانی را در سطح کره زمین دارد (بیش از 28% پوسته زمین از سیلسیم تشکیل شده است) و آهن چهارمین فراوانی را در پوسته زمین دارد (حدود 63/%5). وصعیت بازار (میزان عرضه و تقاضا): مشتریان اصلی فروسیلیس به ویژه فرو سیلیس با خلوص بالا صنایع فلزکاری و کارخانجات تولید کننده آلیاژ فلزات است.

قیمت فرو سیلیس به ویژه فرو سیلیس با خلوص بالا همانند سایر محصولات با افزایش تقاضا افزایش می‌یابد. فصول گرم سال و تقاضای زیاد معمولاً موجب افزایش 10-1 درصدی فرو سیلس می‌شود. مقدار افزایش یا کاهش یمت فرو سیلیس به ثبات بازار نیز وابسته است (فاکتور 4 را در این باره مطالعه کنید) سیاسیت‌های اقتصاد جهانی حاکم بر بازار فلزات گرانبها و نیز میزان تولید، واردات و صادرات فرو سیلیس در یک کشور: به جرات می‌توان گفت اگر روش تولید فاکتور اصلی قیمت فرو سیلیس خلوص بالا در کشوری مثل آلمان است، در ایران سیاست و قدرت حاکم بر بازار است که تاثیر عمده‌ای در قیمت فرو سیلیس و سایر فلزات و آلیاژهای گران‎‌بها دارد.
 

قیمت فروسیلیس خلوص بالا 

تعیین قیمت برای فروسیلیس خلوص بالا کار مشکلی هست و بستگی به موارد زیادی از جمله متفاوت بودن خلوص های تولید که بالطبع هر خلوصی باعث تغییر قیمت میشه . از فروسیلیس خلوص بالا در صنعت ریخته گری استفاده زیادی میشه و برای خرید مواد ریخته گری می توانید همراه تجارتگرام باشید.

 

خرید فرو سیلیس خلوص بالا

در هنگام خرید فروسیلیس با خلوص بالا به موارد زیر توجه کنید: 1. مطابق شکل 1، این الیاژ سطح ناهموار و زبری دارد. توجه داشته باشید اندازه آلیاژ فرو سیلیس خلوص بالا هر چقدر بزرگتر باشد قیمت کمتر و کیفیت پایین‌تری خواهد داشت و بالعکس 2. رنگ تیره‌تر آلیاژ نشان دهنده حضور  بیشتر جزءِ آهن است 3. فرو سیلیس خلوص بالا دارای دانسیته gr/cm3 3 و دمای ذوب حدوداً 1250 درجه سلسیوس است. 4. برای کاربری‌های فلز کاری معمولاً از گرید 75-70 درصدی سیلسیم استفاده می‌شود. جهت خرید فرو سیلسیم می‌توان از طریق شرکت‌های وارد کننده و تولید کننده فعال در ایران اقدام کرد.

فروسیلیس خلوص بالا فروسیلیس-ایران-(سمنان)

شرح محصول قیمت فروشنده
فروسیلیس ایران 10-60 67,180 تومان ستاره تابان طاهر سفارش محصول
فروسیلیس ایران 3-10 61,800 تومان ستاره تابان طاهر سفارش محصول
فروسیلیس ایران 0-3 52,400 تومان ستاره تابان طاهر سفارش محصول
فروسیلیس ایران 10-60 67,180 تومان فروشگاه فروسیلیس بیگی سفارش محصول
فروسیلیس ایران 3-10 61,800 تومان فروشگاه فروسیلیس بیگی سفارش محصول
فروسیلیس ایران 0-3 52,400 تومان فروشگاه فروسیلیس بیگی سفارش محصول
فروسیلیس سمنان 60--10 48,050 تومان ستاره تابان طاهر سفارش محصول
فروسیلیس سمنان 10-3 44,200 تومان ستاره تابان طاهر سفارش محصول
فروسیلیس سمنان 3 - 0 37,480 تومان ستاره تابان طاهر سفارش محصول


فروسیلیس خلوص بالا ازنا

شرح محصول قیمت فروشنده
فروسیلیس ازنا خلوص بالا سایز۱۰-۶۰ 40,950 تومان فروشگاه آذربان نسوز آریا سفارش محصول
فروسیلیس ازنا خلوص بالا سایز۱۰-۳ 37,700 تومان فروشگاه آذربان نسوز آریا سفارش محصول
فروسیلسیم ازنا دانه بندی 60-10 47,500 تومان تامین کالا اشتاد تجارت سفارش محصول
فروسیلسیم ازنا دانه بندی 10-3 44,500 تومان تامین کالا اشتاد تجارت سفارش محصول
فروسیلیس 10-60 56 تومان پاشا صنعت کیمیا سفارش محصول
فروسیلیس ازنا 0 تومان شرکت خورشید آلیاژ تهران سفارش محصول
فروسیلیس ازنا 0 تومان شرکت خورشید آلیاژ تهران سفارش محصول
فروسیلیس ازنا 0 تومان شرکت خورشید آلیاژ تهران سفارش محصول
فرو سیلیس ازنا بسیار با کیفیت و با جذب بالا 48,000 تومان نوین گستران هشت بهشت سفارش محصول

فروشگاه ها