×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید سنگ آهن

 برای خرید سنگ آهن می‌توانید به صورت کاملا مستقیم با مراکز فروش اصلی این محصولات که در بستر اینترنت خدمات‌رسانی می‌کنند، ارتباط برقرار کرده و محصولات خود را با کیفیت قابل قبول از آن‌ها تهیه کنید. به این دلیل که تقاضا برای خرید و سفارش سنگ آهن روز به روز در حال افزایش است. عده‌ای از افراد سودجو در پی سوء استفاده‌های اقتصادی از مشتریان ناآگاه هستند. بنابراین می‌بایست در هنگام خرید، نسبت به اعتبار و مجوزهای فروشگاه مورد نظر اطمینان کافی حاصل کنید.
 

قیمت سنگ آهن

با توجه به تنوع بسیار بالایی که در ساختار و کاربردهای سنگ آهن وجود دارد، قیمت سنگ آهن در بازار بسیار متفاوت است. دو موردی که باعث می‌شوند سنگ آهن موجود در بازار در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار گیرد عبارتند از: تنوع سنگ آهن از نظر نوع کانی و از نظر شکل ظاهری. علاوه بر این دو مورد به دلیل کابردهای بسیار زیادی که سنگ آهن در صنایع مختلف دارد، مولفه‌ها و پارامترهای دیگری در قیمت نهایی آن موثر هستند. این موارد عبارتند از: قیمت نفت خام، قیمت فولاد و آلومینیوم، ارزش دلار، قیمت طلا و نرخ تورم. بنابراین اگر شما هم یکی از متقاضیان خرید سنگ آهن هستید، قبل از سفارش کالا می‌بایست حتما در جریان نوسانات و نرخ روز بازار قرار بگیرید. 
 

سنگ آهن چیست ؟

سنگ آهن از پرطرفدارترین و پرکاربردترین انواع مواد معدنی است که به وفور یافت می‌شود. بیشترین استفاده از آن در ساخت و ساز و به ویژه تولیدات فولاد است. از ویژگی‌های بارز این محصول، مقاومت و استحکام بسیار بالای آن است که باعث می‌شود این قابلیت را در صنایع مختلف به تولیدات دیگر نیز انتقال دهد. سنگ آهن را در چند مرحله و توسط معادن مختلفی که در کشور وجود دارند استخراج می‌کنند. از کاربردهای مهم سنگ آهن به ترتیب می‌توان به ساخت تجهیزات ساختمان، ساخت ماشین آلات، راه آهن، ساخت تجهیزات صنعتی، تولید و ساخت بتن و سیمان، شستشوی زغال سنگ و… اشاره کرد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 

سنگ آهن داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
گندله داخلی 3,200 تومان تجارتگرام سفارش محصول
گندله داخلی 3,500 تومان تجارتگرام سفارش محصول
گندله زرند و سیرجان ایرانیان 2,600 تومان اخوان سفارش محصول
آهن اسفنجی 10,530 تومان شرکت بارمان تجارت ایستا سفارش محصول
آهن اسفنجی 10,530 تومان شرکت بارمان تجارت ایستا سفارش محصول
بریکت 600 8,000 تومان پیشگامان برهان استیل سفارش محصول

سنگ آهن گلگهر

شرح محصول قیمت فروشنده
گندله داخلی 2,600 تومان مبین فولاد نوین سفارش محصول
آهن اسفنجی 8,000 تومان مبین فولاد نوین سفارش محصول

سنگ آهن شادگان

شرح محصول قیمت فروشنده
با متالیزیشن بالای 90 - درجه یک 8,000 تومان شرکت بارمان تجارت ایستا سفارش محصول

فروشگاه ها