×

فروشگاه ها ارتباط با ما

کنسانتره سرب

کنسانتره شکلی از ماده است که اکثر اجزای اصلی تشکیل‌دهنده یا حلال آن را حذف کرده‌اند. معمولاً با گرفتن آب موجود در یک محلول یا سوسپانسیون، کنسانتره تشکیل می شود، به صورت کلی، به هر ماده ای که دارای ترکیبات غنی و فشرده از یک یا چند نوع ماده باشد، کنسانتره یا یک ماده فشرده شده می‌گویند. در مقابل این لغت، سرب یک عنصر شیمیایی خاکستری، سمی، شکل پذیر و نرم با عدد اتمی ۸۲ و نشان شیمیایی Pb با رسانایی الکتریکی پایین می باشد. این فلز سنگین دارای چگالی بالا و نقطه ذوب بسیار پایینی در مقایسه با سایر فلزات است.

رنگ اولیه این عنصر نقره ای مایل به آبی است که در اثر قرار گیری در معرض هوا به رنگ خاکستری تبدیل می شود. در نهایت مفهوم کنسانتره سرب ادغام دو تعریف بالا می باشد به این صورت که کنسانتره سرب یکی از فراورده های تولیدی سرب طی یک پروسه خاص می باشد، برای این امر در ابتدا کانی سرب از معادن  موجود آن استخراج، در مرحله دوم خورد شده، در مرحله سوم با جدا سازی ناخالصی ها،  به شکل بالایی خالص سازی شده و در نهایت کنسانتره سرب تولید می شود.

خرید کنسانتره سرب

پس از خرید کنسانتره سرب در مواردی مانند: صنعت برق، یاتاقان سازی، صنعت باطری سازی، صنعت چاپ، صنعت رنگ، صنعت نفت و پتروشیمی، ریخته گری و لعاب کاری از آن استفاده می شود. در هنگام خرید کنسانتره سرب به میزان خالص سازی این محصول توجه کنید. در زمان خرید کنسانتره سرب بهترین و ارزان ترین قیمت کنسانتره سرب را می توانید از طریق مراکز مجاز فروش این محصول در سایت فعلی تهیه کنید. قبل از خرید کنسانتره سرب حتما از جداسازی ناخالصی های آن اطمینان حاصل کنید. پس از خرید کنسانتره سرب موارد مهمی نظیر: روان کننده بودن کنسانتره، مقاومت بالا، لایه محافظتی، استفاده در موتور، تقویت کننده برقی و لوله، استفاده در صنعت ساختمان سازی، حمل و نقل، کشاورزی، صنایع نظامی و... را در نظر داشته باشید.

قیمت کنسانتره سرب

عوامل زیادی از جمله درجه اول یا دوم بودن مواد، درجه نوع مواد اولیه در تولید این محصول می تواند بر قیمت کنسانتره سرب تاثیر بگذارد، با توجه به بهترین مواد اولیه در تهیه کنسانتره سرب، می توانید در زمینه کاربرد های متفاوت از آن استفاده کنید امّا این گستردگی مصرف، دلیلی بر گران فروشی کنسانتره سرب نیست و در مراکز معتبر و نمایندگی های مجاز فروش این محصول می توانید بهترین نوع کنسانتره سرب را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید. با استفاده از خطوط تماس در سایت فعلی می توانید توسط کارشناسان فروش این محصول از قیمت به روز و آنلاین کنسانتره سرب اطلاع پیدا کنید.
فروش کنسانتره سرب به صورت عمده بسیار رایج شده است بنابراین بامراجعه به مراکز فروش معتبر در سایت موجود می توانید قیمت کنسانتره سرب را به صورت عمده دریافت کنید. از طریق سایت فعلی می توانید خرید کنسانتره سرب با قیمت عمده را در مقادیر بالا سفارش دهید. در نمایندگی آنلاین کنسانتره سرب موجود در سایت فعلی علاوه بر عرضه این محصول ، می توانید سایر انواع مختلف این محصول را مشاهده و از لیست قیمت کنسانتره سرب از طریق مدیران فروش آن آگاهی پیدا کنید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.

 

فروشگاه ها