×

فروشگاه ها ارتباط با ما

شمش سرب

شمش سرب، فلزی سنگین و تولید شده از عنصر سرب است که بسیار نرم و چکش خوار می باشد. به علت مقاومت بسیار بالای شمش سرب از آن در صنایع مختلفی استفاده می شود. برخی از کاربردهای این فلز عبارتند از: صنایع شیمیایی، صنعت ساختمان سازی، تولیدات باتری خودکار، انواع باتری سرب اسید و... همچنین از جمله ویژگی های مهم این فلز می توان به مقاومت آن در مقابل خوردگی و اسید سولفوریک، قابلیت شکل پذیری و چکش خواری، ریخته گری بسیار خوب و هدایت الکتریکی ضعیف آن اشاره کرد. شمش سرب را می توان هم به صورت کاملا خالص استفاده کرد و هم آن را با سایر آلیاژهای فلزی ترکیب کرد. در هر صورت کاربرد این فلز در صنایع مختلف، بسیار متنوع و ارزشمند است.

 

خرید شمش سرب

 
برای خرید شمش سرب می توانید در هر نقطه از کشور، تنها با مراجعه به مراکز فروش معتبر تجهیزات ریخته گری، محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. این فروشگاه ها به دلیل سابقه طولانی مدت در حوزه تولیدات ریخته گری، بهترین و مرغوب ترین شمش سرب را در اختیار شما قرار می دهند که در بالاترین درجه از نظر خلوص و کیفیت قرار دارند. شما می توانید اطلاعات دقیق محصولات را مطالعه کرده و با بررسی لیست قیمت آن ها، مناسب ترین شمش سرب را خریداری کنید. 
درصورتی که برای قیمت سرب نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.

قیمت شمش سرب

 
اگر سری به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بزنید متوجه خواهید شد که قیمت شمش سرب در هریک از این مجموعه ها متفاوت از دیگری است. علت تفاوت قیمت محصول، مواردی از قبیل: نوسانات بازار جهانی، درصد خلوص محصول، میزان کیفیت و برند ارائه کننده آن هستند. با توجه به این موضوع نمی توان قیمت واحدی برای شمش سرب در بازار در نظر گرفت. با این وجود، فروشگاه های معتبر در هر لحظه لیست قیمت شمش سرب را به روزرسانی می کنند تا افراد در جریان آخرین تغییرات قیمت بازار قرار بگیرند.
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیر آهنی داشته باشید.
 
 
 

فروشگاه ها