×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید پودر آهک

برای خرید پودر آهک علاوه بر بودجه‌‌ی اختصاص داده شده، باید موارد گوناگونی را در نظر گرفت. به طور مثال فاصله‌‌ی کارخانه‌‌ی تولیدی تا محل مورد استفاده در قیمت تمام شده برای مصرف کننده تاثیر دارد. هر‌‌چقدر این فاصله بیشتر باشد هزینه‌‌ی حمل و نقل و کرایه نیز بیشتر خواهد شد.
در ایران، قیمت پودر آهک به صورت روزانه تغییر می‌‌کند و برای خرید پودر آهک باید قیمت‌‌های لحظه‌‌ای را بررسی کرد. بهتر است برای خرید این نوع از مواد از یک متخصص راهنمایی گرفت.
 

قیمت پودر آهک

پودر آهک در ایران در کارخانه‌‌های مختلف با کیفیت‌‌های متفاوتی تولید می‌‌شود. فر‌‌آیند تولید در قیمت تمام شده‌‌ی آن تاثیر مستقیم دارد. پودر سنگ آهک در ایران فراوانی بسیاری برخوردار است. مهم‌‌ترین عاملی که در قیمت پودر آهک تاثیر دارد، میزان کلسیم به کار رفته در آن است. هر‌‌چقدر درصد نا‌‌خالصی در آن بیشتر باشد قیمت آن پایین‌‌تر می‌‌آید. درصد کلسیم و نا‌‌خالصی آن به کاربرد و نوع استفاده آن در موارد صنعتی و غیر‌‌صنعتی بستگی دارد. از دیگر عوامل موثر در قیمت پودر آهک، دانه بندی یا مش است. مش به خاکی می‌‌گویند که با آن سنگ آهک را الک می‌‌کنند. نوع بسته بندی و عرضه‌‌ی سنگ پودر آهک نیز در قیمت آن موثر است. پودر سنگ آهک به صورت فله و یا کیسه‌‌ای در بازار عرضه می‌‌شود. درصورتی که برای قیمت پودر معدنی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

آهک چیست؟

آهک یکی از قدیمی‌‌ترین موادی است که بشر تا به امروز شناخته است. از آهک در ساختمان‌‌سازی، محکم کردن مصالح و غیره استفاده می‌‌شود. از این ماده بیشتر برای پایداری ساختمان‌‌‌های در حال ساخت استفاده می‌‌شود تا پی بنا را محکم‌‌تر سازد. هم‌‌چنین در زمین‌‌هایی مانند فرودگاه‌‌ها و غیره که نیاز است سطحی محکم بر روی زمین تشکیل شود از شفته‌‌ی آهک استفاده می‌‌کنند. شفته‌‌ی آهک از دوغاب آهک و خاک استفاده شده است. استفاده از آهک باعث می‌‌شود گل و گیاه در روی زمین رشد نکند. در ایران مخلوط‌‌های دیگر آهک نیز بسیار پر‌‌استفاده هستند. دوغاب آهک و خاکستر که به آن سا‌‌رو‌‌ج می‌‌گویند، و آهک آبی که در ساختمان‌‌سازی از آن استفاده می‌‌شود از نمونه‌‌ی مخلوط آهک در ایران است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.

 

فروشگاه ها