×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید ماشین آلات دانه بندی

این نوع از ماشین‌آلات صنعتی، جهت خردکردن و دانه بندي موادمعدنی مختلف از قبیل شن، ماسه، کانی-ها، موادغذایی و کشاورزی با ظرفیت¬های متفاوت کاربرد دارد. این دستگاه قادر است با توجه به نیاز و خواسته‌ی مشتری، دانه بندی مواد مختلف را به وسیله‌ی دستگاه، طراحی و تولید کند. فراوری سنگ آهن جهت کسب عیار بالایی از آهن، فرایندی زمان‌بر و پرهزینه است. لذا استفاده از ماشین آلات صنعتی مختلف جهت بهینه کردن شرایط فراوری آهن لازمه‌ی کار است. دستگاه‌های مختلفی جهت این فراوری بکار رفته است، از جمله: آسیاب کردن و دستگاه جدایش ثقلی و مغناطیسی.

 

قیمت ماشین آلات دانه بندی

با پیشرفت علم و فناوری، توسعه‌ی قابل توجهی در زمینه‌ی ماشین آلات صنعتی ایجاد شده است. انواع مختلفی از ماشین آلات صنعتی با کاربردهای گسترده در صنایع مختلف وجود دارند، آشنایی شما با ماشین آلات صنعتی مختلف از قبیل دستگاه سرند، ماشین آلات دانه بندی، ماشین آلات فرآوری سنگ آهن، دستگاه آسیاب سنگ آهن، دستگاه جدایش ثقلی و مغناطیسی در چه حدی است؟ با ما همراه باشید تا به طور خلاصه اطلاعاتی در رابطه با این نوع ماشین آلات صنعتی کسب نمایید.درصورتی که برای قیمت ماشین آلات صنعتی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.

 

ماشین آلات دانه بندی

در این دستگاه، جدایش ثقلی و مغناطیسی جهت جداسازی مواد معدنی مختلف صورت می‌گیرد. در قسمت جدایش ثقلی، ذرات بر اساس خاصيت اختلاف وزن مخصوص از یکديگر جدا مي‌شوند و در قسمت مغناطیسی، کانی‌ها و مواد معدني با استفاده از خصلت مغناطيسي در میدان مغناطیسی، جداسازی می‌شوند. قدرت میدان مغناطیسی به کار رفته با توجه به خاصیت مغناطیسی مواد مختلف اعمال می‌شود. در صورت اعمال میدان مغناطیسی با شدت بالا، مواد پارامغناطیس از مواد غیرمغناطیس جداسازی می‌شود. با توجه به نوع و ابعاد ذرات، قسمت‌های مختلفی برای دستگاه در نظر گرفته شده است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت ماشین آلات داشته باشید.

فروشگاه ها