×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید ماشین آلات معدنی

با توجه به اینکه تنوع ماشین آلات معدنی بسیار بالا است نمی‌توان به طور واحد در مورد قیمت ماشین آلات معدنی توضحیات ارئه داد. چرا که بر اساس کاربری، نوع و برند های مختلفی که در این مورد این ماشین آلات برای هتیه هرکدام باید هزینه خاصی پرداخت کرد. یکی از مهم‌ترین ماشین آلات در روند حفاری، تراکتور است که با لوازم مکانیکی متفاوتی مانند بیل مکانیکی، ریپر، تیغه‌های بولدزر، نهرکن‌ها و بسیاری ابزار دیگر، حفاری را آسان می‌کند. تراکتورها در انواع استاندارد و دنده اتوماتیک با چرخ‌های زنجیری و لاستیکی موجود هستند.

قیمت ماشین آلات معدنی

قرارگیری یک تیغه در قسمت جلویی تراکتور، بولدوزر را تشکیل می‌دهد. در واقع تیغه و تراکتور، دو بخش اساسی بولدزر هستند. بسته به هدف عملیات حفاری، ممکن است ریپر یا خراشنده برای سست کردن زمین به بولدوزر وصل شود. بولدوزرها در اندازه‌های کوچک، متوسط و بزرگ استفاده می‌شوند. همانطور که گفتیم، تراکتورها در دو نوع چرخ زنجیری و چرخ لاستیکی موجود هستند. از مزایای تراکتور یا بولدزر چرخ لاستیکی می‌توان به سرعت بالا و کارآمدی آن در سطوح سرازیری اشاره کرد. گفتنی است بولدزر چرخ زنجیری در حمل تیغه‌های بزرگ و شرایط آب و هوایی متفاوت، به خوبی عمل می‌کند. بولدوزر از ماشین آلات اساسی عملیات حفر ترانشه در حفاری‌های معدنی است.

 

ماشین آلات معدنی

لودر مجموعه مکانیزمی هیدرولیکی است که روی تراکتور مخصوص خود سوار می‌شود. در واقع به تراکتوری که در جلو مجهز به یک جام است و بازوهای حمل‌کننده دارد، لودر می‌گوییم. نوع خاصی از لودر به نام بکهولودر، به عنوان ماشین همه‌کاره شناخته می‌شود، چرا که دارای یک لودر در جلو و یک بیل در عقب است و در عملیات متفاوت استفاده می‌شود. در نهایت، لودر کاربردی‌ترین وسیله نقلیه صنعتی است. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت ماشین آلات داشته باشید.


 

فروشگاه ها