×

فروشگاه ها ارتباط با ما

منیزیم

منیزیم و آلیاژهای آن یکی از پرکاربردترین انواع فلزات در صنایع مختلف هستند. از جمله صنایعی که بیشترین استفاده را از منیزیم دارند عبارتند از: صنعت الکترونیک، هوافضا و صنعت اتومبیل سازی. روش های ریخته گری قطعات منیزیم بسیار متنوع هستند که از این جمله می توان به قالب های فلزی دقیق، ریخته گری در ماسه، تحت فشار، تزریق در قالب و روش کوبشی اشاره کرد. با این روش ها و فرایندها، قطعات منیزیم با بالاترین سطح کیفی ممکن تولید می شوند. به دلیل کاربردهای فراوان منیزیم و افزایش میزان تقاضای بازار، علاوه بر کارخانجات قدیمی و با سابقه، مجموعه های جدیدی در این زمینه اقدام به تولید قطعات منیزیم می کنند و این خط تولید روند صعودی به خود گرفته است.
 
 

خرید منیزیم

برای خرید منیزیم می توانید از دو طریق وارد عمل شوید. اولین روش حضور در بازارهای عرضه کننده کالا در سطح شهر است که البته پروسه انتخاب و خرید را کمی برای شما دشوار خواهند کرد. و روش دوم، مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی است که شما را در انتخاب محصول به خوبی راهنمایی می کنند. با مراجعه به این فروشگاه ها، می توانید اطلاعات کاملی در خصوص قطعات منیزیم و کاربردهای هریک به دست آورده و از قیمت روز آن ها مطلع شوید. سایت های معتبر، کالای مورد نظرتان را دقیقا مطابق با نیازها و شرایط ثبت شده در اختیار شما قرار خواهند داد.
 

قیمت منیزیم

منیزیم یکی از قطعات فلزی پرمصرف در بازارهای داخلی و خارجی است که می توان برای آن در صنایع مختلف، کاربردهای بسیار زیادی عنوان کرد. به دلیل کاربردهای فراوان این فلز و آلیاژهای آن، همه روزه شاهد تزریق حجم انبوهی از قطعات منیزیم به بازار داخلی هستیم. شما عزیزان برای کسب اطلاع از قیمت منیزیم می توانید به فروشگاه های معتبر این محصولات مراجعه کنید. در این مراکز، لیست قیمت روز منیزیم و روش های تولید آن با جزئیات کامل در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیرآهنی داشته باشید.
 
 

منیزیم داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
شمش منیزیم 250,000 تومان سرو آلومینیوم سفارش محصول
منیزیم 7.5 کیلویی چینی خلوص 99.95 250,000 تومان سرو آلومینیوم سفارش محصول
شمش منیزیم 250,000 تومان متال میثم سفارش محصول

فروشگاه ها