×

فروشگاه ها ارتباط با ما

سنگ منگنز

صنعت فولاد و ذوب آهن، صنعت باتری سازی و تولید فرو آلیاژها، از جمله صنایعی هستند که در آن ها به وفور از سنگ منگنز استفاده می شود. ویژگی های فیزیکی و خصوصیات شیمیایی سنگ منگنز موجب شده تا این محصول در دنیا و در صنایع مختلف جایگاه بسیار ویژه ای داشته باشد. از مهم ترین کاربردهایی که می توان برای سنگ منگنز عنوان کرد عبارتند از: تولیدات چدن، فرو منگنز و فولاد که این موارد در گروه کاربردهای متالوژیکی سنگ منگنز قرار می گیرند. چند نمونه از کاربردهای غیرمتالوژیکی این سنگ معدنی نیز عبارتند از: صنعت سرامیک سازی، آجر و شیشه، تصفیه آب، تولید کودهای گیاهی در صنعت کشاورزی، دی اکسید طبیعی و مصنوعی برای تولید و ساخت باتری های خشک و موارد بسیار دیگر.

 

خرید سنگ منگنز

موارد مصرف سنگ منگنز به قدری زیاد است که تقاضای بازار برای عرضه آن سیر صعودی به خود گرفته است. به دنبال افزایش تقاضای مشتریان، تولید کنندگان شرایط خرید و فروش اینترنتی و غیرحضوری را فراهم کرده اند تا از این طریق خریداران بتوانند محصولات مورد نظر خود را در سریع ترین زمان ممکن تهیه کنند. تنها نکته ای که در خرید سنگ منگنز می بایست در نظر داشته باشید این است که از مجوز و اعتبار فروشگاه ارائه کننده خدمات، اطمینان کافی حاصل کنید. درصورتی که برای قیمت سنگ معدنی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت سنگ منگنز

با اینکه سنگ معدنی منگنز در ایران به وفور استخراج می شود و صنایع مختلف از نظر عرضه سنگ معدن در بازار داخلی با کمبودی مواجه نیستند، اما باید دقت داشت که هر محصولی را نباید خریداری کرد. چرا که سنگ منگنز با کیفیت های متفاوتی در بازار موجود است و در صورت خرید محصولی نامرغوب احتمالا با مشکل مواجه خواهید شد. قیمت سنگ منگنز نیز بر طبق سطح کیفیت آن و ویژگی های فیزیکی و شیمیایی محصول تعیین می شود. شما می توانید برای استعلام و پیگیری قیمت روز سنگ منگنز به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کنید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 

 

سنگ منگنز سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
عیار 36 تا 38 8,000 تومان نیک بهار سفارش محصول
پارس فولاد 80,000 تومان نیک بهار سفارش محصول
344 3,000 تومان نیک بهار سفارش محصول
344 3,000 تومان نیک بهار سفارش محصول

فروشگاه ها