×

فروشگاه ها ارتباط با ما

سنگ مرمریت

سنگ مرمریت مصنوعی نصف وزن نوع طبیعی آن می باشد همچنین از استحکام کمتری نسبت به سنگ طبیعی مرمریت برخوردار است. جهت استعلام قیمت روز سنگ مرمریت می توانید با مراکز فروش مستقیم این سنگ تماس گرفته و از قیمت آنلاین آن با خبر شوید. با تحقیق در زمینه ی انواع این سنگ از جمله شناخت دقیق بافت آن ها، میزان سختی و مقاومت، ابعاد و نوع برش،  بهترین سنگ مرمریت را خریداری و مورد استفاده قرار دهید. به دلیل وجود معادن داخلی، قیمت سنگ مرمریت نسبت به سایر سنگ های طبیعی مناسب تر و ارزان تر است. رنگبندی سنگ ها یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در قیمت سنگ مرمریت محسوب می شود به این صورت که رنگ های روشن این سنگ به دلیل بزرگتر نشان دادن مکان مورد نظر قیمت بالاتری نسبت به رنگ های تیره ی آن دارند.
 

خرید سنگ مرمریت

هنگام خرید سنگ مرمریت به خدمات ساب زنی این سنگ، توجه کنید که هرچه این خدمت بیشتر انجام شود سطح این سنگ صیقلی تر، زیبا تر و در نتیجه قیمت آن بالاتر می رود. برخلاف برش اسلب یا تایل سنگ مرمر می توانید درزمان خرید سنگ مرمریت آن را به صورت طولی – تایل در ابعاد بزرگ و کوچک یا اسلب خریداری کنید. به طبیعی یا مصنوعی بودن سنگ مرمریت در هنگام خرید توجه کنید. در زمان خرید سنگ مرمریت حتما عوامل مهمی مانند سختی کمتر نسبت به سایرسنگ های طبیعی، مقاوم‌ ترین سنگ‌ در برابر شرایط جوی و عوامل طبیعی را در نظربگیرید. درصورتی که برای قیمت سنگ ساختمانی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت سنگ مرمریت

سنگ مرمریت از خانواده ی سنگ های مرمر، اما از نوع رسوبی می باشد، تفاوت سنگ مرمر با سنگ مرمریت به این شکل است که در واقع مرمریت همان سنگ آهک شکل گرفته از رسوبات دریاهای گرم و ترکیب با گرانیت میلیون ها سال قبل است. زنجیره هایی به نام استیلولیت بافت این سنگ را مانند نوار قلب نمایش می دهند. وجود ناخالصی ها در دل این سنگ به آن طراحی و نمای بسیار زیبایی از رنگ های روشن تا تیره مانند: کرم، قرمز، قهوه ای، صورتی، سیاه، خردلی، سبز و...  را داده است. کاربرد مناسب  مرمریت در مکان های  داخلی و خارجی ساختمان نظیر نما و کف پوش بیشتر دیده می شود. قیمت سنگ مرمریت برخلاف سایرسنگ های طبیعی زیاد در بازار جهانی رایج نبوده و بیشتر در ایران در حال فروش می باشد. خرید سنگ مرمریت خارجی، به کشورهای هندوستان و چین تعلق دارد و در حال حاضر بهترین سنگ مرمریت خارجی به این دو کشور تغلق دارد. از انواع سنگ مرمریت می توان به گرین، ماربل، انیکس، امپرادور لایت و دارک اشاره کرد. از سایر تفاوت های عمده سنگ مرمریت با سنگ مرمر می توان ویژگی عبور نور را نام برد به این صورت که مرمریت برخلاف سنگ مرمر نور را از خود به خوبی و در بعضی موارد اصلاً عبور نمی دهد و به همین دلیل قیمت سنگ مرمریت از سنگ مرمر کمتر می باشد. مقاومت این سنگ نسبت به مرمر کمتر اما طرح ها و رنگ های بسیار زیباتری در این سنگ نسبت به مرمر وجود دارد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.

فروشگاه ها