×

فروشگاه ها ارتباط با ما

سمپلر مذاب

یکی از مهم‌ترین مراحلی که در صنعت ریخته‌گری انجام می‌شود، مرحله ذوب ریزی است. در فرایند ذوب ریزی یکی از کاربردی‌ترین وسایلی که می‌توان نام برد، سمپلر مذاب یا همان نمونه گیر است. همانطور که از نام این وسیله پیداست، به کمک آن از مواد مذاب نمونه گیری کرده و این نمونه را برای آنالیزهای شیمیایی مورد استفاده قرار می‌دهند. سمپلر علاوه بر نمونه برداری، به انتقال و جابجایی مواد مذاب نیز کمک می‌کند. سمپلرها دارای انواع گوناگونی هستند. این تنوع بسته به موارد مختلفی است که از آن جمله می‌توان به ظرفیت و حجم سمپلر، کیفیت مونتاژ و تکنولوژی به کار رفته در ساخت آن، طول و قطر سمپلر و همچنین جنس سمپلر اشاره کرد. از نظر نوع، سمپلرهای مذاب را می‌توان به ۳ دسته تقسیم‌بندی کرد. سمپلرهای جریانی، سمپلرهای فرو رونده و سمپلرهای مکشی. 
 

خرید سمپلر مذاب

برای خرید سمپلر مذاب می‌توانید از طریق مراجعه به فروشگاه‌های اینترنتی اقدام کنید. این فروشگاه‌ها براساس میزان سابقه و تجربه‌ای که در این حوزه دارند می‌توانند محصولاتی با کیفیت‌های متفاوت را در اختیار شما قرار دهند. برای خریدی مطمئن، شما می‌توانید راهنمایی‌های لازم را از فروشنده کالا و یا دفترچه راهنمای محصول دریافت کنید. بسته به اینکه شرایط کاری شما به چه صورتی است و با چه حجم از مواد مذاب سر و کار دارید، می‌توانید سمپلر با ظرفیت‌های مختلف را خریداری کنید. با آگاهی کامل از جنس سمپلر، روش استفاده از آن و تکنولوژی به کار رفته در محصول، می‌توانید مناسب‌ترین آن را مطابق با کار خود انتخاب کنید. این امر باعث می‌شود تا علاوه بر صرفه جویی اقتصادی، دوام و طول عمر سمپلر نیز بالا باشد. درصورتی که برای قیمت تجهیزات ریخته گری نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت سمپلر مذاب

با توجه به این مطلب که سمپلر مذاب دارای انواع مختلفی است، می‌توان اینگونه استنباط کرد که قیمت این محصول وابسته به نوع آن است. هرکدام از این سمپلرها که در انواع مکشی، جریانی و فرو رونده هستند، تکنولوژی ساخت مخصوص به خود را دارند و در تولید هریک از آن ها، تولیدکننده هزینه‌های متفاوتی را متحمل می‌شود. از این رو نمی‌توان قیمت واحدی برای آن‌ها در نظر گرفت. بنابراین فروشندگان، قیمت سمپلر مذاب را با توجه به نوع آن و کاربردی که دارد به مشتریان ارائه می‌کنند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.

فروشگاه ها