×

فروشگاه ها ارتباط با ما

کاشی موزاییک

کاشی موزاییک ترکیبی از مواد مختلف از قبیل شیشه، سرامیک، پرسلان، سنگ تراورتن، سنگ مرمر، سنگ ریزه، فلز، ظروف چینی و... است که معمولا در قالب‌های کوچکی قرار داده می‌شوند. در پوشش دهی کف، دیوار و یا دیگر سطوح مختلف با طرح‌های سنتی و یا مدرن برای همه‌ی سلیقه ها بکار می‌رود و به دو دسته‌ی سطح پولیشی و سطح خشن تقسیم می‌شود. موزاییک با سطح پولیشی، مناسب پوشش دهی دیوار و سطح خشن موزاییک، مناسب پوشش‌دهی کف است. مقاومت هر دو سطح در برابر فشار، خراش و مواد شیمیایی پایین است. خرید کاشی موزاییک انتخاب خوبی برای فضاهای در معرض رطوبت مانند آشپزخانه و حمام است.
 

خرید کاشی و موزاییک

بهتر است به چند مورد در رابطه با راهنمای خرید کاشی موزاییک مناسب، توجه کنید: جهت خرید موزاییک به شرکت‌ها و یا مغازه‌های معتبر مراجعه کنید. کاتالوگ‌های محصول را در طراحی‌های مختلف ببینید. بسته به محیط، سلیقه‌ی شخصی و نوع طراحی منزل و یا محل کار، آزادی انتخاب طرح‌ها و سبک های منحصر به فرد را خواهید داشت. به جنس، طرح و شرکت تولید کننده‌ی محصول توجه کنید. به اندازه و ابعاد آن دقت کنید. تا در نهایت با توجه به قیمت موزاییک و هزینه ای که پرداخت می‌کنید بهترین انتخاب را داشته باشید. درصورتی که برای قیمت کاشی و سرامیک نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت کاشی و موزاییک

جهت خرید موزاییک، مواردی از قبیل جنس، طرح و سبک بکار رفته از عوامل موثر بر قیمت کاشی موزاییک هستند. شرکت های سازنده و یا واردکننده ی مواد اولیه نقش بسزایی بر قیمت موزاییک دارند. لذا نوسانات قیمتی بازار ارز بر روی قیمت روز موزاییک نیز اثرگذار است. هر چه شرکت سازنده معتبرتر و ارایه ی خدمات بهتری داشته و نوع محصول انتخابی شما باکیفیت‌تر باشد، قیمت موزاییک نیز بالاتر خواهد بود. ما با طراحی زیبا، پیچیده و متنوع از بهترین نوع موزاییک‌ها که از مواد اولیه‌ی عالی در ساخت آن استفاده شده، گالری از طرح‌های منحصربه‌ فرد مطابق با هر سلیقه‌ای را در دسترس شما قرار می‌دهیم تا طراوت خاصی در محیط زندگی و کاری خود احساس کنید. خرید موزاییک مناسب و مطمئن را به همراه طراحی‌هایی دلپذیر با ما تجربه کنید. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها