×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ورق نیکل

تامین ورق نیکل در کشور بیشتر به صورت وارداتی و توسط شرکت های مختلف در اختیار صنایع، کارخانجات و سایر مصارف قرار می‌گیرد. واردات نیکل به کشور بیشتر از طریق کشورهای امارات متحده‌ی عربی و ترکیه تامین می‌شود. اخیرا کارخانه تولید ورق نیکل در کشور راه‌اندازی گردیده است که این موضوع، تاثیر بسزایی در کاهش قیمت نیکل خواهد داشت. اما از مهمترین کاربردهای ورق نیکل در تهیه‌ی آلیاژ با فلز کروم و سایر فلزات جهت ساخت فولاد ضدزنگ و فولاد مقاوم حرارتی است.
 

خرید ورق نیکل

 
با توجه به مصارف عمده‌ی ورق نیکل در صنایع مختلف، عوامل مختلفی می‌تواند جهت خرید یک محصول باکیفیت مورد توجه قرار گیرد. مهمترین عامل در تهیه و خرید ورق نیکل، خلوص نیکل می‌باشد که در نتیجه از عوامل موثر بر قیمت ورق نیکل هم محسوب می‌شود. هر چه خلوص نیکل در محصول بیشتر باشد، در نتیجه، محصولی باکیفیت بالاتر و قیمت بیشتر عرضه خواهد شد. عامل مهم دیگر در خرید ورق نیکل، قطر ورق نیکل است. بالطبع تغییر در قطر محصول بر وزن و قیمت ورق نیکل نیز تاثیرگذار خواهد بود. 
 
با توجه به کاربردهای متنوع نیکل در صنایع مختلف، تقاضا جهت خرید اَشکال مختلف این فلز از جمله خرید ورق نیکل، مورد تقاضای بازار کنونی است. آشنایی شما در زمینه‌ی خرید و قیمت ورق نیکل تا چه حدی است؟ آیا با مزایا و کاربردهای این فلز، چگونگی خرید ورق نیکل و عوامل موثر بر قیمت ورق نیکل آشنایی دارید؟ جهت آشنایی بیشتر با این محصول، با ما همراه باشید، تا در نهایت با ارایه یکسری اطلاعات کلی و مهم، علاوه بر افزودن دانش، خریدی مناسب را با ما تجربه کنید.
 

قیمت ورق نیکل

 
موارد مختلفی بر قیمت روز ورق نیکل تاثیر گذارند مانند :
قیمت دلار
میزان تورم 
نسبت عرضه وتقاظا
هزینه حمل و نقل وتولید
 
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات غیرآهنی داشته باشید.
 

فروشگاه ها