×

فروشگاه ها ارتباط با ما

ضایعات آهنی فله روغن

ضایعات آهن حاصل از دورریز خطوط تولید فولاد سازی، ضایعات حاصل از صنایع تولیدی، ضایعات حاصل از محصولات فولادی بازگشتی، ضایعات حاصل از خودروسازی، کارخانجات لوازم‌خانگی، بسته بندی مواد غذایی و ... است. به واحدهایی که با استانداردهای تولید انطباق نداشته و از فرایند تولید کنار گذاشته شوند، ضایعات یا قراضه گفته میشود. ضایعات به دو دسته کلی تقسیم میشوند. ضایعاتی که انتظار می رود در شرایط عادی و مؤثر تولید و به وجود آیند و قابل‌کنترل نمی‌باشند ضایعات عادی و به آن ضایعاتی که بیش از مقدار یا تعداد ضایعات عادی محصول هستند، ضایعات غیرعادی میگویند. 
اگر ورق از نورد سرد تولید شده باشد و در صنایع تولید قطعات خودرو و ماشین‌سازی و ... استفاده شود به آن ورق روغنی گویند. در صورت معیوب شدن این ورقها و تبدیل آنها به قراضه و ضایعات به آنها ضایعات آهنی فله روغن میگویند. ضایعات آهنی فله روغن ورق هایی هستند که دارای ضخامت کمتر از یک میلیمتر می باشند.
 

خرید ضایعات آهنی فله روغن 

خرید ضایعات آهنی فله روغن باید با توجه و اطلاع از مواردی چون اندازه، جنس، درجه و ویژگیهای کلی محصول انجام گیرد. پیش از خرید ضایعات می بایست نوع ضایعات مورد استفاده در کوره را بررسی کرده و بر آن اساس در خصوص خرید ضایعات آهنی فله روغن تصمیم گیری شود. خرید ضایعات آهنی فله روغن به‌صورت فله و پرس شده است. در خرید ضایعات آهنی فله روغن باید در نظر بگیریم که به‌منظور تخلیه آنها می‌بایست از چنگک یا ماشین کمپرسی استفاده شود. 
 

قیمت ضایعات آهنی فله روغن 

قیمت ضایعات آهنی فله روغن با قیمت ورق روغنی ارتباط مستقیم دارد و با افزایش قیمت ورق روغنی قیمت ضایعات آهنی فله روغن افزایش و با کاهش قیمت ورق روغنی قیمت ضایعات آهنی فله روغن کاهش خواهد یافت. نرخ دلار از پارامترهایی است که بر قیمت ورق روغنی و در نتیجه بر قیمت ضایعات آهنی فله روغن نیز تاثیر خواهد گذاشت. میزان عرضه و تقاضا و قیمت جهانی ورق از عوامل دیگری هستند که بر قیمت ورق روغنی تأثیر خواهند گذاشت و این تغییر قیمت ورق روغنی تغییر قیمت ضایعات آهنی فله روغن را در پی خواهد داشت. ورق روغنی از ورق سیاه تولید میشود.
ورق سیاه پس از طی مراحل مختلفی نظیر اسیدشویی، نورد و ... تبدیل به ورق روغنی خواهد شد، لذا تغییر قیمت ورق سیاه بر قیمت ورق روغنی تاثیر خواهد گذاشت و این تأثیرات بر ضایعات آهنی فله روغن که همان ضایعات حاصل از ورق روغنی می باشد، تاثیرگذار خواهد بود. به‌منظور استعلام و تعیین قیمت ضایعات آهنی فله روغن میتوان از کارخانجات تولیدکننده ورقهای فلزی یا سایتهای معتبر استعلام گرفته و قیمت ضایعات آهنی فله روغن به‌روز به دست آید. مهمترین ضایعات باقیمانده از ساختمان سازی پسماندهای آهنی است. با فروش پسماندهای آهنی میتوان بخشی از هزینه های ساختمان‌سازی را جبران کرد. یکی از ضایعات آهنی، ورقهای فلزی هستند که در میان آنها ورق روغنی به دلیل استحکام بالا و استفاده فراوانی که دارد در این میان موردتوجه است. به ضایعات حاصل از ورق روغنی اصطلاحاً ضایعات آهنی فله روغن میگویند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

 

ضایعات آهنی فله روغن سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
ضایعات آهنی فله روغن خرده بار 10,593 تومان شرکت بازرگانی پریدوت سفارش محصول
ضایعات آهنی فله روغن خرده بار 10,656 تومان بازرگانی تجارتگرام سفارش محصول
ضایعات آهنی فله روغن خرده بار 11 تومان بازرگانی تجارتگرام سفارش محصول
ضایعات آهنی فله روغن عمده بار 11,511 تومان شرکت بازرگانی پریدوت سفارش محصول

فروشگاه ها