×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید ورق اسیدشویی

مهم‌ترین نکته در هنگام خرید ورق اسیدشویی توجه به سطح ظاهری و کیفیت آن است. باید دارای سطحی براق و فاقد هرگونه آلودگی باشد. پیشنهاد می‌شود برای خرید ورق اسیدشویی، آن‌ها را از نزدیک بررسی کرد و از عدم زنگ‌زدگی و بریدگی آن مطمئن شد. شناخت روش‌های اسیدشویی، ویژگی‌ها و مشخصات ورق، کاربردهای مختلف آن و استانداردهای تولید در انتخاب صحیح و خرید کمک زیادی می‌کند. 
تهیه ورق باید از مراکز و تولیدکنندگان معتبری انجام شود. در صورتی که مراحل اسیدشویی به درستی و با رعایت استانداردهای لازم، انجام نشده باشد موجب کاهش بازدهی محصول می‌شود. بنابراین خرید از مراکز مطمئن، تضمین‌کننده محصول باکیفیت است. بر همین اساس برای می‌توان برای دریافت اطلاعات به شرکت‌های مربوطه مراجعه کرد و از تجربیات مشاوران استفاده کرد. یکی از الزامات قبل از خرید، استعلام قیمت این ورق‌ها است. در غیر این صورت ممکن است محصول با قیمت بالایی خریداری شود. درصورتی که برای قیمت ورق نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت ورق اسیدشویی

ورق اسیدشویی از ورق‌های آلیاژی است که کاربرد زیادی در صنایع دارد. قیمت به عوامل متفاوتی مانند کشور و برند تولیدکننده و نحوه تولید آن بستگی دارد. این محصول هرچقدر دارای سطحی براق و کیفیت بالایی باشد موجب افزایش قیمت خواهد شد. از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت می‌توان به ابعاد و ضخامت اشاره کرد. ورق اسیدشویی در ابعاد و ضخامت متفاوتی تولید و به بازار عرضه می‌شود که قیمت هر یک از آن‌ها متغیر است. معمولا این ورق در ضخامت‌های 1.5 تا 6 میلیمتر و در عرض 125 سانتیمتر ساخته می‌شود. 
عرضه و تقاضا در تعیین قیمت ورق اسیدشویی مؤثر است. قیمت ارز، واردات و صادرات محصول از جمله مواردی است که نیز تأثیرگذار می‌گذارد. دلار و ارزش پول ملی یک کشور از عوامل مؤثر بر قیمت ورق اسیدشویی به شمار می‌رود. ریال پول ملی ایران است که هرچه از ارزش آن نسبت به دلار کاسته شود موجب افزایش قیمت محصول می‌شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها