×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید کاشی پرسلان

به منظور آشنایی بیشتر مشتریان گرامی با کاشی پرسلان و نیز ارائه اطلاعاتی مفیدی در جهت خرید کاشی پرسلان و قیمت کاشی پرسلان، در این مقاله سعی کرده‌ایم تا راهنمای جامعی را برای خرید کاشی پرسلان و عوامل موثر بر قیمت آن فراهم نماییم. کاشی پرسلان از خشت تصفیه شده حاصل از خاک رسی به دست می‌آید که در معرض دمای بالایی در حدود 2300 تا 2400 درجه فارنهایت قرار گرفته باشد. محصول تولید شده همچون سنگ سخت و بسیار مقاوم است. کاشی پرسلان در مقایسه با انواع سرامیک و کاشی غیر پرسلانی از دوام بیشتری برخوردار بوده و استحکام بالایی در برابر خراشیدگی دارد. 
 

قیمت کاشی پرسلان

پیش از اقدام برای خرید کاشی پرسلان بهتر است با عوامل موثر بر قیمت کاشی پرسلان آشنایی بیشتری داشته باشیم. همانند هر کالای دیگر که عواملی باعث اختلاف قیمت آن می‌شوند در کاشی پرسلان نیز عوامل مختلفی بر قیمت کاشی پرسلان تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال عده‌ای یکی از عمده‌ترین عوامل موثر بر قیمت کاشی پرسلان و ایجاد تفاوت در قیمت‌هایش را در سابقه درخشان شرکت سازنده و مطرح بودن برند آن می‌دانند. اما علاوه بر این عامل، عوامل موثر دیگری نیز بر قیمت کاشی پرسلان تاثیرگذارند که پیش از خرید کاشی باید به آن‌ها توجه کرد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید کاشی و سرامیک داشته باشید.
 

کاشی پرسلان

کاشی پرسلان در کلاس‌های 1 تا 5 طبقه‌بندی می‌شود به نحوی که نوع کاشی کلاس 5، سخت‌ترین و مقاوم‌ترین کاشی پرسلان است. کاشی پرسلان کلاس 1 برای استفاده در کف مناسب نیست. درصورتی که برای خرید مصالح ساختمان نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.

فروشگاه ها