×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید سنگ کوارتزیت

در هنگام خرید سنگ کوارتزیت به شباهت این سنگ با گرانیت دقت کنید برای بررسی این امر بدانید که کوارتزیت از گرانیت بسیار سخت تر و ظاهر زبر و بلوری دارد، همچنین در این حال قیمت سنگ کوارتزیت با توجه به نوع آن از سنگ گرانیت کمتر می باشد. غیر از نما و مکان های داخلی در مکان های عمومی از این سنگ استفاده می شود.  مکان های عمومی مانند: اطراف استخر های رو باز به دلیل  مقاوم بودن در برابر نور خورشید نسبت به سایر سنگ های طبیعی و پایین نگه داشتن دمای سنگ، این موضوع در زمان خرید سنگ کوارتزیت بسیار کمک کننده می باشد.  می توانید خرید سنگ کوارتزیت را به منظور استفاده آن در مکان های داخلی خانه مانند: آشپزخانه، پذیرایی و سرویس بهداشتی انجام دهید. برای این منظوردر نظر داشته باشید که بعد از خرید سنگ کوارتزیت جهت استفاده در فضای پذیرایی منزل،  قطعات مستطیل شکل این سنگ را به صورت منظم وخطی در کنار یکدیگر قرار دهید. همچنین اگر خرید سنگ کوارتزیت را برای مکان هایی نظیر سرویس بهداشتی انجام می دهید، قطعات آن را به صورت مربع های کوچک در کنار یک دیگر نصب کنید تا تداعی بخش شکل موزاییک باشد. جهت خرید بهترین سنگ کوارتزیت می توانید ازمراکز پخش معتبر و تحت نظر شرکت های فرآوری این سنگ خرید را انجام داده و سنگ طبیعی خالص را تهیه کنید.
 

قیمت سنگ کوارتزیت

یکی از نکات مثبت در قیمت سنگ کوارتزیت، پایین  بودن آن می باشد و از این رو می توانید آن را  بیشتر در ساختمان های روستایی مشاهده کنید. به دلیل هم خانواده بودن کوارتزیت با نمونه سیلیس قیمت سنگ کوارتزیت مناسب است. با توجه به گزینه های میزان خالصی و کیفیت، میزان مقاومت و رنگبندی، قیمت سنگ کوارتزیت متفاومت است. با بررسی قیمت به روز سنگ کوارتزیت می توانید بهترین خرید را برای این سنگ انجام دهید. درصورتی که برای قیمت سنگ ساختمانی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

سنگ کوارتزیت

کوارتزیت یک واژه آلمانی و از انواع سنگ های  دگرگون سخت محسوب می شود.  این سنگ در اثر دگرگونی و فشار و گرمای بسیار بالای لایه‌های زمین  روی ماسه سنگ(کوارتزآرنیت) به وجود آمده است. نمونه خالص آن به رنگ‌های سفید تا خاکستری و در صورت وجود ناخالصی اکسید آهن Fe۲O۳ به صورت رنگ های صورتی تا قرمز و همچنین رنگ های زرد و نارنجی هم دیده می شود. اصولاً بالای تپّه ها و پشته ها تشکیل می شود. مقاومت در برابر هوازدگی های شیمیایی می تواند یکی از مزیت های خرید سنگ کوارتزیت باشد. معادن این سنگ در کشورهای خارجی  و ایرانی یافت می شود کشورهایی مانند: پنسیلوانیا در امریکا، شرق داکوتای جنوبی، مرکز تگزاز، یوتا نزدیک سالت لیک سیتی، در معدن مس مورنسی در آریزونا همچنین در انگلستان، کانادا (در بریتیش کلمبیا) و در ایران در استان فارس یافت می شود. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مصالح ساختمانی داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها