×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید شیشه رفلکس

اولین نکته در زمان خرید شیشه رفلکس توجه به کیفیت آن است. شیشه رفلکس رنگ‌های متنوعی دارد و توصیه می‌شود برای خرید شیشه رفلکس با انواع رنگ‌ها و ویژگی‌های هر یک آشنا بود. دقت و انتخاب رنگ در زمان خرید شیشه اهمیت بسیاری دارد؛ زیرا شیشه رفلکس مقدار زیادی از نور را برگشت می‌دهد و مقدار برگشت نور برحسب رنگ‌های شیشه است. اگر قصد بر این است درجه بازتاب نور بالا باشد، بهتر است زمان خرید شیشه رفلکس، درصدهای بالا مانند شیشه رفلکس صورتی یا برنز را انتخاب کرد. هنگام خرید شیشه رفلکس بهتر است برای فضاهای مسکونی، رنگ دودی و برای ساختمان‌های بلند اداری، رنگ آبی آن تهیه شود. درصورتی که برای حرید شیشه ساختمانی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آماده مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند. 
 

قیمت شیشه رفلکس

عوامل متفاوتی بر قیمت شیشه رفلکس تأثیر دارد و سبب تغییر قیمت می‌شود. نخستین عامل مهم در تفاوت قیمت این شیشه، تنوع رنگ آن است که با توجه به انتخاب رنگ، قیمت شیشه رفلکس متغیر است. برای نمونه شیشه رفلکس طلایی و نقره‌ای در مقایسه با دیگر رنگ‌ها، از قیمت بالایی برخوردار است. قیمت شیشه رفلکس بر اساس ساختار و ضخامت آن متفاوت است. جنس و ابعاد شیشه رفلکس بر قیمت این محصول نیز تأثیر می‌گذارد.

سکوریت‌، تک‌جداره و دوجداره بودن شیشه، موجب تغییر قیمت شیشه رفلکس می‌شود. شیشه رفلکس دوجداره که با گاز آرگون پر شده است، قیمت بالایی دارد و جداگانه بر اساس مترمربع حساب می‌شود. به طور کلی نوسانات قیمت و عدم ثبات آن در کشور بر روند قیمت شیشه رفلکس تأثیر چشمگیری خواهد گذاشت.در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مصالح ساختمانی داشته باشید.

         

فروشگاه ها