×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید سیمان نسوز

خرید سیمان نسوز به‌منظور کاربردهای متفاوتی چون کاربرد در کورههای معمولی، کاربرد در کارخانجات فورج و نورد، کاربرد در صنایع شیمیایی، کاربرد در متالورژی آهن و فولاد، کاربرد در تولید فولاد، کاربرد در صنایع سیمان و آهک، کاربرد در صنایع کک‌سازی و تولید گاز و ... انجام میگیرد. خرید سیمان نسوز همواره در صنایعی انجام میگیرد که نیاز به سیمان با مقاومت در درجه حرارت بالا است. در خرید سیمان نسوز باید به این نکته توجه شود که سیمان نسوز تا چه درجه حرارتی را می بایست تحمل کرده و بر اساس آستانه تحمل درجه حرارت و مقاومت حرارتی مورد نیاز فرایند خرید سیمان نسوز انجام شود.
 

قیمت سیمان نسوز 

قیمت سیمان نسوز بر حسب نوع و کیفیت سیمان و مواد اولیه مورد استفاده در آن متفاوت است. بالاتر بودن قیمت سیمان نسوز نسبت به سیمان معمولی به دلیل استفاده از پرکننده های دیرگداز مخصوص است که با مشخصات معینی مورد استفاده قرار میگیرد. این پرکنندههای دیرگداز شامل خاک نسوز، سیمان آلومینایی و چسبهای غیر معمول است. از جمله عوامل تأثیرگذار بر قیمت سیمان نسوز کارخانه تولیدکننده سیمان نسوز است. درصورتی که برای قیمت مواد نسوز نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

سیمان نسوز چیست؟

سیمان یکی از مصالح بسیار پرکاربرد و رایج در صنایع عمرانی است. سیمان انواع مختلفی دارد. انواع مختلف سیمان از لحاظ ویژگیهایی چون سرعت در سخت شدن، شکل پذیری، مقاومت و ... با هم متفاوتند و هرکدام در جای خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از انواع مختلف سیمان، سیمان نسوز است. در زمان خرید سیمان نسوز اگر پارامترهایی چون سرعت سخت شدن موردنیاز، قابلیت شکل پذیری، مقاومت سیمان و مقاومت حرارتی سیمان نسوز مشخص گردد، فرایند خرید سیمان نسوز با کیفیت بالاتری انجام خواهد پذیرفت. سیمان نسوز مقاومت بسیار بالایی در درجه حرارت بالا دارد و مقاومت بالایی در برابر خوردگی و فرسایش دارد. به سیمان نسوز، سیمان پر آلومین نیز میگویند. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد ریخته گری داشته باشید.
 

 

فروشگاه ها