×

فروشگاه ها ارتباط با ما

پودر نسوز

پودر نسوز پودری است که توانایی این را دارد تا در دماهای بالا بدون تغییر خواص خود اعم از خواص فیزیکی و شیمیایی شرایط خود را حفظ کرده و مدت‌زمان زیادی کار کند و براین‌اساس سودآور باشد. پودرهای نسوز دستهای از مواد هستند گستره وسیعی از پودرهای سیلیکاتی، اسپینلی، آلومینا و ... را در بر میگیرند. در گذشته اغلب از پودرهای نسوز در ایجاد آسترهای مقاوم در برابر حرارت استفاده می شد ولی امروزه از پودرهای نسوز در صنایع شیمیایی و برقی و حتی در لوازم‌خانگی نیز استفاده میشود.
 

خرید پودر نسوز 

خرید پودر نسوز باتوجه‌به کاربردهای آن متفاوت خواهد بود. در زمان خرید پودر نسوز می بایست در نظر گرفت که قرار است به‌صورت پاشیدنی، ریختنی یا کوبیدنی مورد استفاده قرار گیرد و بر اساس نحوه استفاده خرید پودر نسوز انجام گیرد. پودر نسوز در صنعت سیمان در کوره های دوار، مبدلهای حرارتی، هودهای کوره، خنک کننده های رنده و ... کاربرد دارد. پودر نسوز در صنعت سرامیک در کوره های تونلی، کوره های محفظه های و ... کاربرد دارد. پودر نسوز را میتوان از لحاظ ویژگیهای شیمیایی، ترکیبات شیمیایی، ماهیت شیمیایی، از نظر شکل، هدف تولید و ... طبقه بندی کرد و در خرید پودر نسوز به هر کدام از طبقه بندیهای یاد شده می بایست توجه نمود. مواد نسوز اغلب به مواد غیرفلزی غیرآلی با درجه نسوزی حدود 15800 درجه سانتیگراد به بالا اشاره دارد.
 

قیمت پودر نسوز 

قیمت پودر نسوز باتوجه‌به ترکیب شیمیایی مورد استفاده و درجه خلوص آن متفاوت خواهد بود. اینکه از پودر نسوز اسپینلی، آلومینایی، سیلیسی و ... استفاده شود، قیمت پودر نسوز متفاوت خواهد بود. کارخانه تولیدکننده و کیفیت پودر نسوز تولید شده در قیمت پودر نسوز تاثیرگذار خواهد بود. درصورتی که برای قیمت مواد نسوز نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند. پودر نسوز در صنایع ساختن فولاد، سیمان، شیشه، سرامیک و ... کاربرد دارد؛ لذا تولید مواد نسوز از جمله پودر نسوز یک بخش استراتژیک است و برای عملکرد صنایع دیگر بسیار مهم است. حجم کاربردی پودر نسوز از چند کیلوگرم برای کوره های کوچک تا هزاران تن برای کوره های بزرگ متنوع است. پودر نسوز در صنعت فولاد در کوره های الکتریکی، مبدلها، گودالها، کوره های گاز زدایی، کوره های حرارتی و ... کاربرد دارد. پودر نسوز در صنعت شیشه به‌عنوان ذوب کوره های شیشه های توخالی، حمامهای حلبی و کوره های آنیل کاربرد دارد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد ریخته گری داشته باشید.
 
 

فروشگاه ها