×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید پودر سیلیس

برای خرید پودر سیلیس، در هر نقطه از کشور که حضور دارید می‌توانید تنها با مراجعه به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر، محصولات مورد نظر خود را تهیه کنید. این نمایندگی‌ها انواعی از بهترین و مرغوب‌ترین پودر سیلیس را با درجه خلوص متفاوت در اختیار شما قرار می‌دهند. لیست کاملی از اطلاعات فیزیکی و شرایط کیفی پودر سیلیس در بخش محصولات سایت قرار گرفته که شما می‌توانید با مطالعه مطالب این بخش انتخاب بهتری داشته باشید. سفارشات به صورت کاملا استاندارد بسته‌بندی شده و بلافاصله بعد از تایید اطلاعات شما، در دست ارسال قرار می‌گیرند. درصورتی که برای قیمت پودر معدنی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.
 

قیمت پودر سیلیس

قیمت پودر سیلیس بسته به اینکه از چه نوعی باشد و در چه سطح کیفی قرار بگیرد متغیر است. اصولا می‌توان پودر سیلیس موجود در بازار را به سه گروه میکرونیزه (آردی)، شکری و دانه ریز تقسیم‌بندی کرد. قطعا هریک از این سه گروه ویژگی‌های ظاهری و کیفی متفاوتی دارند و برای کاربردهای متفاوتی تولید می‌شوند. تامین کنندگان کالا، با توجه به این مولفه ها، لیست قیمت متفاوتی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. شما می‌توانید به صورت آنلاین تغییر قیمت‌ها را پیگیری و بررسی کنید. 
 

پودر سیلیس 

پودر سیلیس را می‌توان یک پوشش بسیار مقاوم و با دوام برای محصولات مختلف عنوان کرد که آن‌ها را از خوردگی و هوازدگی به خوبی محافظت می‌کند. کاربردهای بسیار زیادی می‌توان برای پودر سیلیس عنوان کرد که در ادامه به چند نمونه از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم. تولید انواع مواد شیمیایی، تولیدات صابون و صنعت رنگ، به عنوان پر کننده و منبسط کننده در صنایع مختلف، از اجزای اصلی و مهم در تولیدات شیشه الیافی، استفاده در دیواره‌های انواع کشتی و قایق جهت جلوگیری از خوردگی و سایش آن ها، استفاده در صنایع کاشی‌سازی و سرامیک سازی، تولید انواع شوینده صنعتی و خانگی، حذف انواع ناخالصی در روغن‌های مخصوص آشپزی و… این موارد تنها بخشی از کاربردهای پودر سیلیس هستند که باعث می‌شوند این محصول جایگاه بسیار ویژه‌ای در بین مصرف کنندگان و صنعتگران پیدا کند. 
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین خرید مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 
 
 

فروشگاه ها