×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید شمش و ساچمه فولادی

با تعریف و شناسایی انواع ساچمه فولادی می توانید برای خرید بهترین نوع محصول اقدام کنید. شمش و ساچمه فولادی می تواند با توجه به قیمت فولاد در انواع محصولات فولادی متغیر باشد. آشنایی با انواع ساچمه فولادی و شمش در شناسایی محصول بیشتر کمک می کند و درنهایت خیلی راحت می توانید با عاملّیت فروش مجازمحصول در مرکز تجارت گرام، خرید محصول را با کمترین قیمت شمش آهن انجام دهید. 
 

قیمت شمش و ساچمه فولادی

در مرکز تجارت گرام به عنوان نمایند رسمی کارخانه های تولید ساچمه فولادی و شمش برحسب قیمت شمش آهن به صورت لحظه ای به روزرسانی می شود. جهت رافاه خریداران جدول قیمت شمش و ساچمه فولادی در بخش فلزات آهنی به صورت لحظه ای قابل مشاهده است. با وجود فروش آنلاین انواع ساچمه فولادی و شمش فولادی به همراه قیمت شمش آهن آنلاین، دسترسی به محصول برای سراسر ایران مهیّا می باشد. نکته قابل توجه این است که تجارت گرام، عاملیّت فروش کلیه کارخانه های تولیدی ساچمه فولادی و شمش با قیمت های بدون واسطه برای سراسر کشور می باشد.
 

ساچمه فولادی چیست؟

ساچمه  فولادی که به آن شات و گریت فولادی نیز گفته می شود، رایج ترین ساینده  فلزی است که در تکنیک های پلاستینگ یا تمیز کای صنایع بکار می رود. از ساچمه فولادی برای از بین بردن پوسته های اکسیدی، زنگ و رنگ قدیمی و ماسه زدایی از قطعات ریخته گری و همچنین عملیات شات پینینگ استفاده می گردد. انواع مختلف شمش و ساچمه فولادی در مرکز مجاز تجارت گرام از جانب کلیه کارخانه های تولیدی محصول در حال خرید و فروش است. قیمت شمش و ساچمه فولادی در جدول قیمت مخصوص محصولات به صورت روزانه و لحظه ای در اختیار خریداران قرار دارد. خرید و ارسال محصولات با قیمت های مصوب به سراسر ایران انجام می شود.

در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.

شمش و ساچمه فولادی داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
شرح: داخلی و صادراتی (5اس پی - 3اس پی) 15,200 تومان شرکت بارمان تجارت ایستا سفارش محصول

فروشگاه ها