×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید تسمه

جهت خرید تسمه نیز مانند هر محصول دیگر باید در این باره اطلاعات کاربردی داشته باشید امّا عدم آگاهی از اطلاعات مهم نوارهای آهنی نگران کننده نیست به این دلیل که مشاوران و کارشناسان مرکز تجارت گرام به صورت تلفنی و آنلاین آماده پاسخگویی به سؤالات احتمالی در زمینه خرید وفروش هستند. از طریق مرکز می توانید با کلیه تولید کننده گان ارتباط برقرار کنید. برای خرید تسمه دقت لازم از نظر میزان آلیاژهای به کاررفته در نوارها که تعیین کننده کیفیت محصول هستند را اشته باشید و قبل  از خرید درباره آن به خوبی تحقیق کنید تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین تسمه آهنی را تهیه کنید.
مرکز تجارت گرام به صورت رسمی ارتباط خریداران را با تولیدکننده گان برتر برقرارمیکند و امکانات بسیاری مانند جدول های قیمت به روز در زمینه را در اختیار مشتریان قرارمی دهد تا بتوانند به صورت کلی با تمام تولیدکننده گان ارتباط برقرار کرده جهت دسترسی به این امکانات می توانید به بخش جامع فلزات آهنی مراجعه کرده و زیرمجموعه  انواع تسمه را مشاهده و بررسی کنید.
 

قیمت تسمه

عوامل مختلفی می تواند بر روی قیمت تسمه تاثیر داشته باشد که از مهم ترین آن ها  می توان به نوع محصول، سایز، حالت ظاهری، نوع استاندارد، محل بارگیری، محل تحویل، واحد تولیدی، نرخ ارز، میزان تورم، شرایط اقتصادی و موارد دیگر اشاره کرد. همچنین هر نوع تغییر قیمت در فلز و محصولات مشابه نوار آهنی می تواند بر روی قیمت تسمه تاثیر داشته باشد و همچنین نوسانات قیمت ماده اولیه می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. جهت بررسی می توانید به جداول قیمت محصول در مرکز تجارت گرام مراجعه کنید تا از کلیه تولید کننده گان تسمه، نگرانی هم بابت کیفیت آن نداشته باشید.
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 
 
 
 

تسمه داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
تسمه آهنی 5 میل با وزن 14 26,600 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
تسمه آهنی 4 میل با وزن 12 22,800 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
تسمه آهنی 3 میل با وزن 9 17,100 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول
تسمه آهنی 2 میل با وزن 5 95,000 تومان لوله پروفیل نبرد تایباد سفارش محصول

تسمه پارس فلز

شرح محصول قیمت فروشنده
تسمه نوردی 17,500 تومان پارس فلز سفارش محصول

فروشگاه ها