×

فروشگاه ها ارتباط با ما

شمش فولادی

شمش فولادی یکی دیگر از محصولات کاربردی و معروف است که از فرآورده های میانی نورد فولاد محسوب می شود. این محصول در دو حالت بیلت Billet و بلوم Bloom ساخته می شود. به صورت بیلت ساخته می شود به عنوان شمسال نیز معروف است و سطح مقطع دایره ای و یا مربعی را دارد و  معمولا  قیمت شمش فولادی بیلت نسبتا مقرون صرفه تر به سایر نوع ها می باشد.
 

خرید شمش فولادی

برای خرید شمش فولادی و موارد شبیه به آن بهتر است برای شروع با مشاوران و کارشناسان باتجربه و فنی در این زمینه مشورت کنید و بعد از این که راهنمایی های لازم را از آن ها دریافت کردید اقدام به خرید این محصول کنید زیرا با این کار می توانید مطئمن شوید محصول صحیح و درست را برای کار و فعالیت خود تهیه می کنید. همچنین بهتر است درباره خرید شمش فولادی دقت بالایی را داشته باشید و قبل از خرید به خوبی در مورد آن تحقیق کنید تا بتوانید بهترین محصول را با کیفیت استاندارد و هزینه مناسب تهیه کنید.
 

درصورتی که برای قیمت ساچمه فولادی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، کارشناسان ما در تجارت گرام آمده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز هستند.

 

قیمت شمش فولادی

 
قیمت شمش فولادی به عوامل متنوعی بستگی دارد که از آن ها می توان به مواردی مانند کارخانه تولیدی، مواد اولیه و متریال استفاده شده برای ساخت، شمس فولادی در بازار جهانی، قیمت لحظه ای شمش فولاد، نرخ دلار، میزان تورم، نوسان های بازار، وضعیت اقتصادی کشور، میزان عرضه و تقاضا برای محصول، کیفیت ساخت، کیفیت مواد اولیه، دستمزد نیروی کاری، قیمت ارائه شده به وسیله تولید کننده، میزان صادرات و واردت این محصول و موارد دیگر اشاره کرد. تمامی موارد ذکر شده بر روی قیمت خرید شمش فولادی تاثیر زیادی را می گذارند.
 
در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید تا از مشاوره با همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت فلزات آهنی داشته باشید.
 

 

شمش فولادی داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
شرح: داخلی و صادراتی (5اس پی - 3اس پی) 15,200 تومان شرکت بارمان تجارت ایستا سفارش محصول

فروشگاه ها