×

فروشگاه ها ارتباط با ما

خرید گرافیت پر سولفور

هنگام خرید گرافیت پرسولفور فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته می‌شوند. اولین فاکتور برای خرید گرافیت پرسولفور مناسب، شناخت صنعت مقصد و درنظرگرفتن درجه کیفی مناسب گرافیت پرسولفور برای خرید است. گریدها و برندهای مختلفی که در کشورهای متفاوتی گرافیت پرسولفور را تولید می‌کنند. حضور تولیدکننده‌های متعدد بر قیمت و خرید گرافیت پرسولفور تاثیر گذارند. صاحبان صنایع در هنگام خرید گرافیت پرسولفور به‌عنوان ماده اولیه لازم است به برگه‌های آنالیز فیزیکی و شیمیایی این محصول که یا توسط شرکت تولیدکننده ارائه می‌شود یا به درخواست مشتریان و صنایع مختلف صورت می‌گیرد، توجه کنند.
در هنگام خرید گرافیت پر سولفور یا پترولیوم کک، بررسی مواد خام اولیه که در تولید مورداستفاده قرار گرفته‌اند نیز، ابزار خوبی برای بررسی دقیق‌تر ایجاد می‌کند. فرایند جداسازی ترکیبات مضر، نحوه خردایش و چینش و دانه‌بندی گرافیت پرسولفور، فاکتورهای دیگری هستند که دانستن آنها برای خرید گرافیت پرسولفور مناسب، بسیار مفید است. گرافیت پرسولفور یا پترولیوم کک استفاده انبوهی در صنایع مختلف مثل ریخته‌گری و فولاد دارد. خرید گرافیت پرسولفور با کیفیت مناسب و بهترین قیمت گرافیت تحت تاثیر درجه کیفی و استانداردها و آزمون‌های فنی گذرانده شده این محصول است.
 

قیمت گرافیت پر سولفور

قیمت گرافیت پرسولفور در درجه اول تابع گرید و درجه کیفی محصول است. درجه کیفی بالاتر و دانسیته گرافیت پرسولفور بیشتر که در برگه‌های آنالیز گزارش می‌شود و تطابق آن با استاندارد جهانی این محصول، قیمت گرافیت پرسولفور را افزایش می‌دهد. گرافیت پرسولفور وارداتی قیمت بیشتری از گرافیت پرسولفور داخلی است؛ اما قیمت نهایی گرافیت پرسولفور تحت تاثیر تأییدیه‌های فنی اخذ شده مختلف برای محصول مثل SGS  هلند است. محصولات داخلی علاوه بر قیمت مناسب‌تر این مزیت را نیز دارند که منابع و تهیه آنها نسبت به نمونه خارجی در دسترس تر بوده و در صورت جلب‌توجه مشتریان و کسب امتیازها و استانداردهای لازم، به‌صورت نامحدود در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.
خلوص پترولیوم کک و عاری بودن از مواد مضر نیز به طور مستقیم بر قیمت گرافیت پر سولفور موثر است. میزان و روش زدایش این ترکیبات از محصول نهایی نیز قیمت گرافیت پرسولفور را تحت تاثیر قرار می‌دهد. نهایتاً بهترین روش در فرایند خرید گرافیت پرسولفور و دریافت مناسب‌ترین قیمت گرافیت پرسولفور با تعیین درجه کیفی و درصد وزنی موردنظر مشتریان و با راهنمایی کارشناسان مربوطه صورت می‌گیرد. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید. تا از مشاوره همکاران ما بهترین و مناسب ترین قیمت مواد معدنی و کربنی داشته باشید.
 
 
 

گرافیت پر سولفور سایر

شرح محصول قیمت فروشنده
گرافیت پر سولفور وارداتی 21,000 تومان پایا سفارش محصول
گرافیت پر سولفور وارداتی هندی 21,000 تومان پیشرو پژوهان ثریا سفارش محصول

گرافیت پر سولفور داخلی

شرح محصول قیمت فروشنده
گرافیت پرسولفور 300,000 تومان پاریزفن گهر سفارش محصول
گرافیت پر سولفور ​پیشروان صنعت متالوژی ایرانیان 40,500 تومان تجارتگرام سفارش محصول
گرافیت پر سولفور 49,000 تومان تجارتگرام سفارش محصول
گرافیت پر سولفور 93% 44,000 تومان شرکت آرین آیین سپاهان سفارش محصول

گرافیت پر سولفور وارداتی

شرح محصول قیمت فروشنده
گرافیت پر سولفور کربن 99.36 و سولفور 0.5 49,000 تومان تونکا سفارش محصول
گرافیت پر سولفور کربن 99.36 و سولفور 0.5 49,000 تومان تونکا سفارش محصول
گرافیت پرسولفور 50,000 تومان اردلان آلیاژ سفارش محصول

فروشگاه ها